Swoją działalność koncentruje na dostarczaniu klientom kompletnych, dedykowanych rozwiązań informatycznych opartych o wytwarzane oprogramowanie. W szczególności dotyczy to rozwiązań opartych o modelowanie procesów biznesowych, ich optymalizację i informatyzację, oraz rozszerzenie usług wspierających te procesy (usługi analityczne, w chmurze, rozwiązania mobilne, społecznościowe oraz rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa).

Czas na informacje o projektach;

System SmartBRAKE to system wspierania bezpieczeństwa dla rowerków dziecięcych, w którego skład wchodzi część mechaniczno-elektroniczna oraz dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne. System umożliwi zatrzymanie lub zmniejszenie prędkości dziecka w momencie, gdy na horyzoncie pojawi się niebezpieczeństwo. W systemie wykorzystano m.in. technologie loT, Bluetooth LE, geofencing oraz przetwarzanie danych w chmurze. To połączenie bezpieczeństwa opartego o wygodę.

Bardzo ważny dla firmy jest również projekt „Modularny system obserwacyjno-inspekcyjny oparty na latającej platformie wielowirnikowej zasilanej ze stacji naziemnej” (www.tethereddrone.pl). W ramach jego realizacji opracowano oraz zaimplementowano modularny system oparty na latającej platformie wielowirnikowej zasilonej z ziemi. Mówiąc w uproszczeniu, celem było stworzenie drona zasilanego z ziemi, który pozwoli na długi czas obserwacji. Dron jest połączony z generatorem, który jest uzupełniany paliwem i dzięki temu utrzymuje się w powietrzu do 12 godzin. W ramach projektu stworzyliśmy autorską aplikację Control Base, która pozwala zastąpić aparaturę RC i skupić się użytkownikowi na obserwacji, a nie na sterowaniu.

Na koniec „Cloud for loT – innowacyjna platforma dla Przemysłu 4.0”, czyli nowoczesny system SaaS do zdalnego zarządzania i monitorowania urządzeń końcowych loT, stanowiąca rozwiązanie oparte o wysoko skalowalne technologie chmurowe pozwalające na gromadzenie dużych ilości danych (c4iote.io).

Platforma dedykowana jest przede wszystkim firmom produkcyjnym chcącym monitorować swoje procesy oraz producentom modułów IoT.

Życzymy samych sukcesów.

""

cyfrowa.rp.pl