eobuwie.pl współpracuje z amerykańską gwiazdą

www.eobuwie.pl

Kolekcja butów zaprojektowana przez aktorkę Evę Longorię pojawi się na platformie w 15 krajach.

Buty zaprojektowane przez aktorkę pojawią się w ofercie wyłącznie sklepu eobuwie.pl, a pierwsze produkty z kolekcji są już dostępne na 15 europejskich rynkach, wyłącznie w sklepach należących do grupy. Premierze kolekcji towarzyszy kampania reklamowa, której twarzą jest również Eva Longoria.

– Kolekcja jest utrzymana w charakterystycznych dla Evy Longorii eleganckich, stonowanych kolorach, dominują beże, biele, czernie, złoto. Ogromną uwagę sama gwiazda przykłada do równowagi między jakością a wygodą, stąd spory nacisk w kolekcji na użycie materiałów najwyższej klasy – wyjaśnia Ewa Gawron, manager marek własnych w eobuwie.pl.

– Kolekcję zaprojektowałam tak, by była stylowa i wszechstronna, towarzysząca im w życiu zawodowym i prywatnym – mówi Eva Longoria.

Jesteśmy przekonani, że połączenie unikalnego stylu gwiazdy z naszą wiedzą o rynku modowym, bazą klientów i przełomowymi pomysłami na sprzedaż zaowocuje sukcesem – mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

W wiosennej kolekcji marki Eva Longoria dostępnych będzie ponad 130 różnych modeli butów, z których ponad 60 już jest dostępne online. Kolejne sukcesywnie będą prezentowane na eobuwie.pl. Kolekcja będzie dostępna online w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Grecji, Szwecji, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Rumunii i Bułgarii.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Soros oskarża Trumpa o spiskowanie z Facebookiem

Miliarder uważa, że Donald Trump i Facebook walczą razem o reelekcję prezydenta USA. Znany ...

Fabryki głównego producenta iPhonów pracują pełną parą. Ale zyski runęły

Epidemia COVID-19 poważnie zakłóciła działanie zakładów jednego z najważniejszych podwykonawców Apple. Przestój w pracy ...

Szef AliExpress w regionie: Chcemy promować chińskie marki

Polska to dla nas ważny rynek, co pokazał Dzień Singla. Dlatego chcemy pracować nad ...

Cyfrowe wojny z biletowymi konikami

Oblegane festiwale to raj nie tylko dla fanów muzyki, ale też dla spekulantów biletami. ...

Kaspersky ostrzega przed „Wiedźminem”

Hakerzy wzięli na cel gry wideo. Rosnąca popularność cyfrowej rozrywki w trakcie lockdownu sprawiła, ...