Dell Technologies: Nasze systemy dostosowują się do użytkownika końcowego

model DELL PRECISION 5750
Dell Technologies

Na co zwrócić uwagę wybierając komputer do pracy? Jakie rozwiązania są dostępne dla użytkowników wyspecjalizowanych? – mówią w programie #RZECZoBIZNESIE Monika Skweres i Konrad Pleban z Dell Technologies.

Materiał powstał we współpracy z ALSO

Dell posiada jedno z najbardziej kompletnych portfolio produktów biznesowych dostępnych na rynku dostosowanych do potrzeb każdego typu użytkownika. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom jest w stanie dostarczyć komputer w postaci rozwiązania jako produktu połączonego z szeregiem usług.

Zdaniem Moniki Skweres sprzęt projektowany jest pod kątem typu wykonywanej pracy i miejsca przeznaczenia w zależności od tego, czy jest to home office, fabryka, biuro, czy smart office. Dell dostarcza też kompletne rozwiązanie unified workspace, obejmujące: usługi wdrożeniowe, zarządzanie, bezpieczeństwo, sprzęt, wsparcie oraz finansowanie.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Czym wyróżnia się sprzęt klasy business? Tu – jak zauważa Konrad Pleban – technologia zmienia się w zawrotnym tempie. Wyróżniki nowego portfolio to przede wszystkim: Dell Optimizer, E sim, dostęp do 5G, 30h czasu pracy na baterii, zarządzanie termiką urządzeń, oprogramowanie do zarządzania Dell Command czy bezpieczeństwo (safe screen, safe ID, safe BIOS, Privacy screen). To także nowe rozwiązania dające komfort użytkownikowi. Np. technologia Low Blue Light nie powoduje zmęczenia oczu podczas pracy przy komputerze.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Teraz łatwiej będzie śledzić wirusa. Pomogą… bliźnięta

Powstała aplikacja, która pozwoli naukowcom śledzić rozprzestrzenianie się koronawirusa. Ma też pomóc lekarzom zrozumieć, ...

Roboty mają nowe zajęcie. Czyszczą metro z wirusa

Metro w Hongkongu przewozi codziennie niemal 5 mln pasażerów. Ryzyko infekcji nie tylko Covid-19 ...

Facebook chce internetu z drona

Latające hotspoty są na etapie prac projektowych. Wkrótce mogą ruszyć testy w Australii. Choć ...

100 mln nowych aplikacji. Toniemy w masie informacji

W kilka lat tylko w tej części świata może powstać 100 mln nowych aplikacji. ...

Zaostrza się batalia o prawa autorskie w sieci

Im bliżej do głosowania w Parlamencie Europejskim, tym goręcej na linii twórcy – serwisy ...