Dell Technologies: Nasze systemy dostosowują się do użytkownika końcowego

model DELL PRECISION 5750
Dell Technologies

Na co zwrócić uwagę wybierając komputer do pracy? Jakie rozwiązania są dostępne dla użytkowników wyspecjalizowanych? – mówią w programie #RZECZoBIZNESIE Monika Skweres i Konrad Pleban z Dell Technologies.

Materiał powstał we współpracy z ALSO

Dell posiada jedno z najbardziej kompletnych portfolio produktów biznesowych dostępnych na rynku dostosowanych do potrzeb każdego typu użytkownika. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom jest w stanie dostarczyć komputer w postaci rozwiązania jako produktu połączonego z szeregiem usług.

Zdaniem Moniki Skweres sprzęt projektowany jest pod kątem typu wykonywanej pracy i miejsca przeznaczenia w zależności od tego, czy jest to home office, fabryka, biuro, czy smart office. Dell dostarcza też kompletne rozwiązanie unified workspace, obejmujące: usługi wdrożeniowe, zarządzanie, bezpieczeństwo, sprzęt, wsparcie oraz finansowanie.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Czym wyróżnia się sprzęt klasy business? Tu – jak zauważa Konrad Pleban – technologia zmienia się w zawrotnym tempie. Wyróżniki nowego portfolio to przede wszystkim: Dell Optimizer, E sim, dostęp do 5G, 30h czasu pracy na baterii, zarządzanie termiką urządzeń, oprogramowanie do zarządzania Dell Command czy bezpieczeństwo (safe screen, safe ID, safe BIOS, Privacy screen). To także nowe rozwiązania dające komfort użytkownikowi. Np. technologia Low Blue Light nie powoduje zmęczenia oczu podczas pracy przy komputerze.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Królowa TikToka podbija Amerykę. Kardashianowie w odwrocie

Wiceprezes United Talent Agency, jednej z największych agencji zajmujących się artystami opuszcza firmę. Będzie ...

Rosyjscy hakerzy polują na szczepionkę na koronawirusa

Zdaniem brytyjskich urzędników Rosja wzięła na celownik firmy i zespoły badawcze pracujące nad szczepionkami ...

Amerykanie wyślą do walki powietrznego cyborga

Siły powietrzne Stanów Zjednoczonych wkraczają w świat robotycznych dronów bojowych. Pierwsze z nich mają ...

Unia chce ochrony sieci 5G. To reakcja na tzw. sprawę Huawei

Parlament Europejski przyjął unijny system certyfikacji bezpieczeństwa cybernetycznego dla produktów, procesów i usług, czyli ...

Airbnb pożera Londyn. Hotele i mieszkańcy mają dość

W ciągu czterech lat oferta najmu krótkoterminowego w Londynie wzrosła czterokrotnie. Często narusza miejskie ...

Technologia AI zadba o atmosferę w pracy

Firmowe działy HR zyskają nowatorskie narzędzie – sztuczną inteligencję, która rozpozna nastrój pracownika. Wdrożenia ...