Dell Technologies: Nasze systemy dostosowują się do użytkownika końcowego

model DELL PRECISION 5750
Dell Technologies

Na co zwrócić uwagę wybierając komputer do pracy? Jakie rozwiązania są dostępne dla użytkowników wyspecjalizowanych? – mówią w programie #RZECZoBIZNESIE Monika Skweres i Konrad Pleban z Dell Technologies.

Materiał powstał we współpracy z ALSO

Dell posiada jedno z najbardziej kompletnych portfolio produktów biznesowych dostępnych na rynku dostosowanych do potrzeb każdego typu użytkownika. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom jest w stanie dostarczyć komputer w postaci rozwiązania jako produktu połączonego z szeregiem usług.

Zdaniem Moniki Skweres sprzęt projektowany jest pod kątem typu wykonywanej pracy i miejsca przeznaczenia w zależności od tego, czy jest to home office, fabryka, biuro, czy smart office. Dell dostarcza też kompletne rozwiązanie unified workspace, obejmujące: usługi wdrożeniowe, zarządzanie, bezpieczeństwo, sprzęt, wsparcie oraz finansowanie.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Czym wyróżnia się sprzęt klasy business? Tu – jak zauważa Konrad Pleban – technologia zmienia się w zawrotnym tempie. Wyróżniki nowego portfolio to przede wszystkim: Dell Optimizer, E sim, dostęp do 5G, 30h czasu pracy na baterii, zarządzanie termiką urządzeń, oprogramowanie do zarządzania Dell Command czy bezpieczeństwo (safe screen, safe ID, safe BIOS, Privacy screen). To także nowe rozwiązania dające komfort użytkownikowi. Np. technologia Low Blue Light nie powoduje zmęczenia oczu podczas pracy przy komputerze.

model Latitude 9510
Dell Technologies

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

10 technologicznych trendów na 2019 rok

Rosnące znaczenie chmury, sztucznej inteligencji, rozwój technologii blockchain i 5G to tylko przykłady trendów, ...

Niewiarygodne. Pierwszy dron poleci w kosmos

NASA wyśle na jeden z księżyców Saturna atomowego drona badawczego o nazwie Dragonfly (Ważka). ...

Startupy 2019. Apzumi Spatial rozszerza Google Glass

Poznański startup, kierowany przez Łukasza Andrzejczyka, sięga po rozszerzoną rzeczywistość i sztuczną inteligencję. To ...

Wielki producent smartfonów wchodzi do Polski

W cieniu pandemii Realme, mało znany nad Wisłą chiński producent smartfonów, pojawił się w ...

Youtuberzy zarobią na koronawirusie

YouTube umożliwi monetyzację treści związanych z koronawirusem. Gigant znosi dotychczasowe ograniczenia dla materiałów dotyczących ...

Google pracuje nad własnym smartfonem z elastycznym ekranem

W amerykańskim urzędzie patentowym pojawił się dowód na to, że Google nie chce przegapić ...