Portal Airbnb walczy o fanów lalki Barbie

mat. pras.

Spełnia się marzenie każdej miłośniczki Barbie. Portal Airbnb oferuje nocleg w prawdziwym domku dla lalek – o rozmiarach wielkiej willi, z basenem i kinem.

Wiele dzieci bawiło się w dzieciństwie w urządzanie domku dla lalek Barbie, tzw. Barbie Dreamhouse, marząc jednocześnie, by zamieszkać kiedyś w podobnym. Teraz, dzięki portalowi Airbnb, będzie to możliwe.

Na portalu pojawiła się właśnie wyjątkowa oferta z okazji 60. rocznicy Barbie. Cztery osoby będą mogły zamieszkać w domku – albo raczej ogromnej willi – dla lalek między 27 a 29 października 2019 roku. Dreamhouse mieści się w mieście Malibu w Kalifornii i do złudzenia przypomina ten, który można kupić w każdym sklepie z zabawkami – z tym że jest o wiele większy i luksusowy.

Rezydencja ma trzy kondygnacje i jej pomalowana na różowo i biało. Zarówno ogród, jak i wnętrze są utrzymane w „zabawkowym” stylu. Goście mogą korzystać z wielkiej garderoby i domowego kina. Na posesji znajduje się również basen, zewnętrzna jadalnia, korty tenisowe i specjalna przestrzeń do medytacji.

CZYTAJ TAKŻE: Airbnb ugięło się. Rozjaśni swoje ceny

Aby w pełni poczuć klimat świata Barbie, goście mają także zagwarantowane spotkanie ze znaną fryzjerką i dziennikarką „Glamour” Jen Atkin (pracowała między innymi z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez, Gigi i Bella Hadid), lekcję szermierki z amerykańską olimpijką Ibtihaj Muhammad, szkołę gotowania z popularną kucharką Giną Clarke-Helm i wizytę w muzeum kosmicznym Columbia Memorial Space Centre z pilotem Jillem Meyersem.

Co ciekawe, cena tego luksusu wcale nie jest wygórowana – jedna noc kosztuje zaledwie 60 dol., czyli ok. 230 zł (plus podatek i inne opłaty). Airbnb ogłosił, że z okazji 60. rocznicy Barbie wypłaci też darowiznę fundacji Dream Gap Project, której celem jest wspieranie młodych kobiet i wyrównywanie ich szans w osiąganiu marzeń.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Polak staje się coraz bardziej cyfrowy

Ledwie w dwa lata dokonał się ogromny postęp, jeśli chodzi o korzystanie przez nas ...

Microsoft staje się gamingowym potentatem

Koncern z Redmond przejmie kolejne firmy z branży gier wideo. Szef należącej do Microsoftu ...

Goldman Sachs: spółki technologiczne niczym za bańki dotcomów

Amerykański bank inwestycyjny ostrzega, że akcje amerykańskich spółek technologicznych są przewartościowane, a optymizm wśród ...

Polacy znaleźli Świętego Graala świata gier

Jednym z największych wyzwań przy tworzeniu gier jest użycie dobrej sztucznej inteligencji. Firma QED ...

Dzieci śpiewają na cześć koncernu Huawei

Kampania ocieplania wizerunku chińskiego koncernu Huawei oskarżanego przez tajne służby USA i część ich ...

Podpis elektroniczny w chmurze wchodzi do służby zdrowia

Digitalizacja sektora ochrony zdrowia rodzi wiele szans dla prywatnych dostawców usług informatycznych. Coraz mocniej ...