Forspoken

Premiera gry miała odbyć się 25 maja, ale została przeniesiona na 11 października 2022 r. Za jej scenariusz odpowiadają znakomity Gary Whitt, który stworzył również Łotra 1, oraz Amy Henning. Po tym duecie można spodziewać się epickiej fabuły, która wciąga bez reszty na wiele godzin. Forspoken otworzy przed graczem magiczny świat krainy Athia. Frey, młoda mieszkanka Nowego Jorku, poszukując drogi powrotnej, zostanie zmuszona do walki z okrutnymi potworami i potężnymi Tantami.

Saints Row

Reboot kultowej serii pojawi się na rynku 23 sierpnia. Akcja gry toczy się w mieście Santo Ileso, kontrolowanym przez 3 gangi. Gracz wciela się w założyciela nowego gangu, w którego skład wchodzą niezadowoleni członkowie pozostałych organizacji przestępczych. Zadaniem gracza jest zdobywanie władzy w poszczególnych częściach miasta. Atutem gry jest rozbudowany kreator postaci, w którym można wybierać płeć i inne cechy bohatera.

Zapoznaj się z grami na PC i konsolę, które oferuje Komputronik.

Redfall

Gratka dla fanów gier o wampirach. Akcja rozgrywa się w miasteczku Redfall, w którym bohaterzy muszą współpracować ze sobą, by przeżyć w świecie pełnym bezwzględnych krwiopijców. Gra pojawi się już latem 2022 r. I będzie dostępna na PC i Xbox.

The Lord of the Rings: Gollum

Jesienią 2022 gracze będą mogli wcielić się w Golluma, który jest jedną z kluczowych postaci w trylogii Tolkiena. Gracz będzie skradać się jako Smeagol w zamkniętych lokalizacjach, by lepiej poznać jego historię i szaleństwo, które ogarnęło hobbita po znalezieniu pierścienia.

Autopromocja
Subskrybuj nielimitowany dostęp do wiedzy

Unikalna oferta

Tylko 5,90 zł/miesiąc


WYBIERAM

Przeczytaj również https://gaming.komputronik.pl/g/zapowiedzi-gier-2022-najbardziej-oczekiwane-premiery-gier/

Company of Heroes 3

Gracz wciela się w siły aliantów podczas inwazji na Włochy i Afrykę Północną. Interakcje z innymi graczami wpływają na wynik każdej rozgrywki, dlatego fabuła jest dynamiczna. Atutem jest realistyczne niszczenie budynków. Pojedyncze płytki i cegły odpadające z budowli sprawiają, że rozgrywka jest realistyczna. Nowością jest faza taktyczna, w której gracz wstrzymuje akcje i wybiera polecenia do wykonania po jej wznowieniu. Premiera odbędzie się pod koniec roku 2022.

God of War: Ragnarok

Kontynuacja gry Fimbulwinter. Kratos i jego syn przemierzają dziewięć królestw, by zatrzymać Ragnarok. Jednocześnie szukają odpowiedzi na temat tożsamości Arteusa jako Lokiego. Podczas poszukiwań odnajdują Tyra, boga wojny, o którym sądzono, że nie żyje. Doprowadza to do konfliktu z Thorem i Freyą, która chce zemścić się za smierć syna, Baldura. Gra pojawi się w sprzedaż w ostatnim kwartale 2022 roku, wyłącznie w wersji na PlayStation 5.

Sprawdź inne tytuły na PS5 na https://gaming.komputronik.pl/g/playstation-plus-collection-gry-ps5/

Gotham Knights

Akcja toczy się po śmieci Bruce’a Wayne’a i Gordona. Liczba przestępstw w Gotham wzrosła, dlatego byli towarzysze Mrocznego Rycerza jednoczą się, by zatrzymać chaos w mieście. Pod wpływem wiadomości nagranej przez Batmana przed śmiercią rozpoczynają walkę z Trybunałem Sów, tajnym stowarzyszeniem przestępczym. Gra będzie podobna do serii Arkham, dlatego powinna przypaść do gustu fanom serii. Premiera odbędzie się 25 października 2022.

S.T.A.L.K.E.R 2: Heart od Chernobyl

Surwiwalowa, postapokaliptyczna strzelanka jest wyczekiwana od dawna. Ukraiński producent zapowiedział jej premierę na 28 kwietnia, jednak z powodu wojny została przesunięta. Wstępnie podano, że gra wyjdzie w grudniu 2022. Obecnie również ta data jest niepewna. Producenci chcą wesprzeć swoich kolegów i ich rodziny w trudnym czasie. Zapewniają jednocześnie, że S.T.A.L.K.E.R 2: Heart od Chernobyl pojawi się w sprzedaży, gdy tylko będzie to możliwe.

Materiał Promocyjny