WEBCON DAY 2019 już blisko

Ubiegłoroczna edycja WEBCON DAY cieszyła się dużym zainteresowaniem
mat. pras.

Największa w Polsce konferencja o digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w praktyce odbędzie się 23–24 października 2019 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. To już siódma edycja tego wydarzenia. Jego patronem medialnym jest „Rzeczpospolita”.

Krakowska konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i inspiracji w gronie praktyków usprawniania procesów biznesowych; networkingu z liderami cyfrowej transformacji – ekspertami IT i biznesu z wiodących firm; poznania scenariuszy biznesowych i case studies z wykorzystania platformy low-code w różnych branżach. W wydarzeniu uczestniczyć będzie co najmniej pół tysiąca osób.

Z badania Dell Digital Transformation Index wynika, że dla 3/4 polskich firm cyfrowa transformacja jest jednym z kluczowych filarów ich strategii biznesowej. Zapytani o istotne cechy definiujące cyfryzację, respondenci wskazują przede wszystkim na digitalizację i optymalizację procesów biznesowych. Jednocześnie, to samo badanie pokazuje, że jedynie 5% rodzimych biznesów traktuje cyfrową transformację jako część swojego biznesowego DNA i może być uznawanych za liderów w tym obszarze.

mat. pras.

Wiedza, bogate doświadczenie i dobre chęci nie zawsze idą w parze z realnymi działaniami pozwalającymi organizacji na rozwój i utrzymanie konkurencyjności. Dlatego już od siedmiu lat gromadzimy podczas WEBCON DAY społeczność świadomych liderów IT i biznesu, którzy chętnie dzielą się wiedzą i obserwacjami, wymieniają doświadczeniami, dobrymi praktykami wypracowanymi podczas – często bardzo niestandardowych – wdrożeń i wzajemnie inspirują do podejmowania inicjatywy w zakresie optymalizacji i zarządzania procesami biznesowymi – mówi Agnieszka Mikrut, Head of Marketing and Communications w WEBCON. Oprócz stworzenia tego jedynego w swoim rodzaju forum przepływu know-how i miejsca spotkań oraz networkingu liderów cyfrowej transformacji, w czasie konferencji pokazujemy również, w jaki sposób w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w technologiach low-code takich, jak platforma WEBCON BPS – dodaje.

Eksperci WEBCON opowiedzą o wiodących trendach i wyzwaniach dla branży IT, przyszłości biznesu w dobie cyfryzacji. Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się przedstawiciele takich przedsiębiorstw, jak Bioton, Warbud, Südzucker czy Rohlig Suus Logistics.

Podczas konferencji, po raz pierwszy w historii wydarzenia, wręczone zostaną nagrody WEBCON Superheroes Awards 2019. Wyróżnienia te trafią do najbardziej inspirujących i innowacyjnych przedstawicieli społeczności użytkowników platformy WEBCON BPS.

–rc

Na konferencję można się zarejestrować na stronie webconday.pl

WEBCON DAY

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Hakerzy podglądają, co robisz w domu. Nie przez komputer

Brytyjskie Narodowe Centrum Bezpieczeństwa (NCSC) ostrzega rodziców, by przed podłączeniem inteligentnych kamer czy sprzętów ...

Szef TikToka rezygnuje. Serwis może przejąć… handlowy gigant

Już w przyszłym tygodniu może być ogłoszona decyzja o sprzedaży operacji serwisu w USA, ...

„Ohyda, naprawdę ich nienawidzę”. Chatbot wyłączony za homofobię i rasizm

Lee Luda, to popularny południowokoreański chatbot sterowany przez sztuczną inteligencję. Miał on wcielać się ...

Paweł Kolczyński: Szansą dla polskich firm jest wysoka specjalizacja

Technologie, które powstają w obrębie szeroko rozumianego przemysłu kosmicznego, bardzo często prędzej czy później ...

Rosja dopadła największą grupę hakerską. Mieli broń maszynową

Ponad 30 hakerów, sztabki złota na ponad milion dolarów, złote monety, miliony rubli w ...

TikTok z przytupem wchodzi do Polski. Chce też przyciągnąć biznes

Chińska platforma, na której użytkownicy prezentują krótkie treści wideo, głównie amatorskich teledysków, uruchomiła swoje ...