WEBCON DAY 2019 już blisko

Ubiegłoroczna edycja WEBCON DAY cieszyła się dużym zainteresowaniem
mat. pras.

Największa w Polsce konferencja o digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w praktyce odbędzie się 23–24 października 2019 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. To już siódma edycja tego wydarzenia. Jego patronem medialnym jest „Rzeczpospolita”.

Krakowska konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i inspiracji w gronie praktyków usprawniania procesów biznesowych; networkingu z liderami cyfrowej transformacji – ekspertami IT i biznesu z wiodących firm; poznania scenariuszy biznesowych i case studies z wykorzystania platformy low-code w różnych branżach. W wydarzeniu uczestniczyć będzie co najmniej pół tysiąca osób.

Z badania Dell Digital Transformation Index wynika, że dla 3/4 polskich firm cyfrowa transformacja jest jednym z kluczowych filarów ich strategii biznesowej. Zapytani o istotne cechy definiujące cyfryzację, respondenci wskazują przede wszystkim na digitalizację i optymalizację procesów biznesowych. Jednocześnie, to samo badanie pokazuje, że jedynie 5% rodzimych biznesów traktuje cyfrową transformację jako część swojego biznesowego DNA i może być uznawanych za liderów w tym obszarze.

mat. pras.

Wiedza, bogate doświadczenie i dobre chęci nie zawsze idą w parze z realnymi działaniami pozwalającymi organizacji na rozwój i utrzymanie konkurencyjności. Dlatego już od siedmiu lat gromadzimy podczas WEBCON DAY społeczność świadomych liderów IT i biznesu, którzy chętnie dzielą się wiedzą i obserwacjami, wymieniają doświadczeniami, dobrymi praktykami wypracowanymi podczas – często bardzo niestandardowych – wdrożeń i wzajemnie inspirują do podejmowania inicjatywy w zakresie optymalizacji i zarządzania procesami biznesowymi – mówi Agnieszka Mikrut, Head of Marketing and Communications w WEBCON. Oprócz stworzenia tego jedynego w swoim rodzaju forum przepływu know-how i miejsca spotkań oraz networkingu liderów cyfrowej transformacji, w czasie konferencji pokazujemy również, w jaki sposób w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w technologiach low-code takich, jak platforma WEBCON BPS – dodaje.

Eksperci WEBCON opowiedzą o wiodących trendach i wyzwaniach dla branży IT, przyszłości biznesu w dobie cyfryzacji. Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się przedstawiciele takich przedsiębiorstw, jak Bioton, Warbud, Südzucker czy Rohlig Suus Logistics.

Podczas konferencji, po raz pierwszy w historii wydarzenia, wręczone zostaną nagrody WEBCON Superheroes Awards 2019. Wyróżnienia te trafią do najbardziej inspirujących i innowacyjnych przedstawicieli społeczności użytkowników platformy WEBCON BPS.

–rc

Na konferencję można się zarejestrować na stronie webconday.pl

WEBCON DAY

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wielka kara dla Facebooka za wyciek danych. Gigant zapłaci 5 mld dol.

Federalna Komisja Handlu nałożyła na Facebooka rekordową karę w wysokości 5 mld dol. za ...

Amazon na celowniku Niemiec

Krajowy urząd ds. konkurencji wszczął postępowanie w sprawie potencjalnego naruszenia przez Amazona prawa konkurencji. ...

Booking.com woli zarabiać na marży niż na prowizji

Booking.com nie chce już jedynie pośredniczyć w wynajmowaniu noclegów na zasadach agencyjnych. Zamiast brać ...

Czas na transseksualne emotikony

Paleta emotek, jakie wykorzystujemy w SMS-ach, tweetach, czy w innych komunikatorach i serwisach społecznościowych, ...

Przełom w długości pracy i ładowania baterii. I znów ten grafen

Wkrótce czeka nas kolejna rewolucja technologiczna na rynku smartfonów. Ale tym razem nie chodzi ...

Dom prosto z… drukarki. Gotowy w 13 godzin

Białostocki startup REbuild postawił pierwszy w naszym kraju betonowy budynek za pomocą wielkoformatowej drukarki. ...