Zróżnicowana oferta dopasowana do konsumentów o rozmaitych potrzebach

T-Mobile posiada opcje stworzone zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i firmach. Jeśli chodzi o osoby prywatne, można wymienić trzy warianty oferty na abonament, które prezentują się następująco:

T-Mobile Smart na 6 miesięcyT-Mobile ST-Mobile M

T-Mobile Smart na 6 miesięcy to koszt 35 zł miesięcznie, z uwzględnieniem rabatów. Użytkownik otrzymuje nielimitowaną liczbę wiadomości SMS i MMS, darmowe połączenia głosowe oraz 10 GB Internetu. T-Mobile S to nielimitowane wiadomości tekstowe oraz połączenia głosowe i 8 GB Internetu przez 24 miesiące w cenie 45 zł, natomiast wybierając wariant T-Mobile M zyskujemy to samo, jednak więcej danych internetowych, bo aż 40 GB za 55 zł. Do każdej z tych opcji można dobrać dostępny u operatora model telefonu. Warto podkreślić, że marka przygotowała także coś specjalnego dla klientów, którzy przenoszą numer z innej sieci. To wspomniana już wcześniej oferta T-Mobile M, jednak w cenie 45 zł miesięcznie oraz T-Mobile M+, która przewiduje całe 200 GB Internetu. Wszystkie aktualne oferty abonamentów w T-mobile wyszukasz na Telerank.pl. Jeśli jednak nie odpowiada ci ta forma korzystania z sieci komórkowej, warto zapoznać się z ofertą na kartę. Wygląda ona następująco:

Bez limitu M – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB Internetu za 25 zł miesięcznieBez limitu L - nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Supernet Video w jakości DVD i 30 GB Internetu za 30 zł miesięcznieBez limitu XL - nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Supernet Video w jakości HD i 40 GB Internetu za 39 zł miesięcznie

T-Mobile wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw – zarówno małych, jak i średnich oraz dużych. Pakiet dla nich zaprojektowano w kompleksowy sposób i obejmuje nie tylko połączenia głosowe, wiadomości tekstowe i internet ale także urządzenia w postaci smartfonów, laptopów oraz fachowe doradztwo biznesowe.

Wybrać najkorzystniejszą opcję

Czym kierować się podczas wybierania oferty? Przede wszystkim naszymi potrzebami. Jeżeli intensywnie korzystamy z Internetu i lubimy często zmieniać telefony bez konieczności ponoszenia dużych jednorazowych wydatków, najrozsądniej będzie wybrać ofertę na abonament z dodatkowym urządzeniem i sporą ilością danych internetowych. Warto uważnie śledzić promocje, gdyż zaletą T-Mobile jest ich częste organizowanie. Ten operator słynie też z dobrej jakości obsługi klienta, między innymi poprzez infolinię oraz z szerokiego wyboru sprzętu elektronicznego. Wadą wymienianą przez użytkowników bywa słaby zasięg oraz niska prędkość Internetu. Na ten moment marka posiada jednak na tyle konkurencyjną ofertę, że rozsądnie będzie rozważyć jej wybranie w 2022 roku.

Materiał Promocyjny