Planujesz zakup telewizora? Zobacz jakie funkcje są najbardziej przydatne?

Planujesz zakup telewizora? Zobacz jakie funkcje są najbardziej przydatne?

Nie wyobrażasz sobie salonu w swoim domu bez telewizora, który zapewni Ci wyjątkowe wrażenia słuchowe oraz wzrokowe? Jeśli najnowsza technologia jest bliska Twojemu sercu, a w dodatku już od dawna planujesz zakup nowoczesnego telewizora to podpowiemy, jakie funkcje w tym urządzeniu spełnią Twoje najskrytsze marzenia o domowym kinie.

Fanów technologii TV jest wielu i nie ma w tym nic dziwnego, bo kto nie chciałby być niezwykłym odkrywcą dźwięku oraz obrazu. Jak donoszą statystyki prowadzone, przez instytucje konsumenckie, nie tylko wielkość w sprzedaży telewizorów się jednak liczy. Sporym zainteresowaniem cieszą się TV, które mając wbudowane obszerne funkcje do ich obsługi, spełniają swoje zadania i dostarczają rozrywki w zupełnie innym wymiarze.

Nie trzeba przenosić się zbyt daleko, by wyszukać modeli telewizorów z najwyższej półki funkcjonalności. A jak przedstawia się ich rozbudowany zakres dostępnych opcji?

Nie ma nic lepszego, niż ekran telewizora, który dostarcza obraz w rozdzielczości 4K!

Dlaczego to tak istotny parametr w poszukiwaniach telewizorów? Ponieważ rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) to możliwość dostrzeżenia nawet najdrobniejszych szczegółów. To tak czysty obraz, że niekiedy ma się wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w świecie przedstawionym na ekranie TV.

Warto pamiętać, że w telewizorach 4K, rozdzielczość jest nawet czterokrotnie większa niż Full HD.

Dynamika HDR – którą trudno przyrównać do jakiejkolwiek innej!

Lubisz czerpać z produkcji filmowej jak najwięcej, a w swoim domu pragniesz stworzyć warunki wręcz kinowe? W technologii HDR materiały prezentują się wyjątkowo realistycznie, a głęboka czerń i jednocześnie bardzo jasne rozświetlenia, zapewniają kontrast, o którym marzyli wszyscy, którzy dawniej nie mogli odnaleźć na ekranie tego „czegoś”.

Chciałbyś spróbować takich możliwości? Telewizorów z taką funkcją jest obecnie wiele. Dobrym przykładem będą chociażby telewizory Sharp.

Nie ma nic lepszego, niż ekran telewizora, który dostarcza obraz w rozdzielczości 4K!

Bogactwo funkcji z certyfikowanym  Google AndroidTV!

Jeśli na co dzień posługujesz się smartfonem, tabletem i do tego pracujesz na komputerze, to wiesz, jak ważna jest dla Ciebie pełna integracja oraz bezpieczeństwo przesyłania danych przez te urządzenia. W telewizorze to również jest możliwe, a wszystko dzięki wprowadzonej certyfikacji od Google. Takie modele TV w ofercie sklepu RTV EURO AGD znajdziesz w dobrej cenie.

Co jeszcze będzie ważne w funkcjonalność telewizora?

Z pewnością przyda się opcja dowolnego odtwarzania własnej kolekcji nagrań, a także wyświetlanie zdjęć, czy filmów, które mamy na przenośnych urządzeniach. Konieczny będzie tutaj port USB, który zamieszczony jest zwykle w tylnej części TV.

Warto także pomyśleć o dźwięku dostarczanym dzięki głośnikom Harman-Kardon, który jest wyjątkowo czysty oraz ostry niczym muzyczna brzytwa. To jakość, na którą powinien sobie pozwolić każdy fan muzyki.

Bogactwo funkcji z certyfikowanym Google AndroidTV!

Najważniejszą z opcji będzie jednak inteligentny Android TV, który pozwala w zupełnie nowy sposób spojrzeć na świat treści, aplikacji oraz gier. Od teraz filmy i wydarzenia sportowe będą dostępne bez ograniczeń, a strumieniowe przesyłanie danych pozwoli na wieloosobowe rozgrywki. Aplikacje wyświetlają się jako spersonalizowane rekomendacje, po prostu powiedz, czego szukasz, a aplikacja wyszuka tego dla Ciebie.

A Ty? Jakie opcje w swoim nowym telewizorze wybierzesz? Przyjrzyj się wszystkim funkcjonalnością i dobierz telewizor, który zachwyci Cię jakością obrazu oraz dźwięku!

Materiał Partnera

Mogą Ci się również spodobać

Nowe specjalizacje na uczelni dla twórców gier

PrimeBit Games, notowany na NewConnect producent gier, rozpoczyna współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i ...

Podano wartość megaoferty Alibaby na giełdzie w Hongkongu

Chiński gigant od e-handlu ustalił cenę emisyjną akcji na giełdzie w Hongkongu na 176 ...

W czasie epidemii studentów zastępują roboty i awatary

Tokijski Uniwersytet BBT na zakończenie semestru wręczył dyplomy robotom. Samojezdne maszyny, z ekranem zamiast ...

Rosjanie z Krymu oszukiwali Amazon. Waszyngton ukarał koncern

Biały Dom ukarał Amazon grzywną za nieprzestrzeganie sankcji nałożonych na Krym oraz Iran i ...

Większość Polaków uważa, że elektronika i AGD są bardziej awaryjne niż 10 lat temu

Co drugi Polak uważa, że urządzenia elektroniczne psują się tuż po zakończeniu gwarancji. Za ...

Nowe pochodne witaminy E

W kręgu zainteresowania naukowca Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej dr ...