Planujesz zakup telewizora? Zobacz jakie funkcje są najbardziej przydatne?

Planujesz zakup telewizora? Zobacz jakie funkcje są najbardziej przydatne?

Nie wyobrażasz sobie salonu w swoim domu bez telewizora, który zapewni Ci wyjątkowe wrażenia słuchowe oraz wzrokowe? Jeśli najnowsza technologia jest bliska Twojemu sercu, a w dodatku już od dawna planujesz zakup nowoczesnego telewizora to podpowiemy, jakie funkcje w tym urządzeniu spełnią Twoje najskrytsze marzenia o domowym kinie.

Fanów technologii TV jest wielu i nie ma w tym nic dziwnego, bo kto nie chciałby być niezwykłym odkrywcą dźwięku oraz obrazu. Jak donoszą statystyki prowadzone, przez instytucje konsumenckie, nie tylko wielkość w sprzedaży telewizorów się jednak liczy. Sporym zainteresowaniem cieszą się TV, które mając wbudowane obszerne funkcje do ich obsługi, spełniają swoje zadania i dostarczają rozrywki w zupełnie innym wymiarze.

Nie trzeba przenosić się zbyt daleko, by wyszukać modeli telewizorów z najwyższej półki funkcjonalności. A jak przedstawia się ich rozbudowany zakres dostępnych opcji?

Nie ma nic lepszego, niż ekran telewizora, który dostarcza obraz w rozdzielczości 4K!

Dlaczego to tak istotny parametr w poszukiwaniach telewizorów? Ponieważ rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) to możliwość dostrzeżenia nawet najdrobniejszych szczegółów. To tak czysty obraz, że niekiedy ma się wrażenie bezpośredniego uczestnictwa w świecie przedstawionym na ekranie TV.

Warto pamiętać, że w telewizorach 4K, rozdzielczość jest nawet czterokrotnie większa niż Full HD.

Dynamika HDR – którą trudno przyrównać do jakiejkolwiek innej!

Lubisz czerpać z produkcji filmowej jak najwięcej, a w swoim domu pragniesz stworzyć warunki wręcz kinowe? W technologii HDR materiały prezentują się wyjątkowo realistycznie, a głęboka czerń i jednocześnie bardzo jasne rozświetlenia, zapewniają kontrast, o którym marzyli wszyscy, którzy dawniej nie mogli odnaleźć na ekranie tego „czegoś”.

Chciałbyś spróbować takich możliwości? Telewizorów z taką funkcją jest obecnie wiele. Dobrym przykładem będą chociażby telewizory Sharp.

Nie ma nic lepszego, niż ekran telewizora, który dostarcza obraz w rozdzielczości 4K!

Bogactwo funkcji z certyfikowanym  Google AndroidTV!

Jeśli na co dzień posługujesz się smartfonem, tabletem i do tego pracujesz na komputerze, to wiesz, jak ważna jest dla Ciebie pełna integracja oraz bezpieczeństwo przesyłania danych przez te urządzenia. W telewizorze to również jest możliwe, a wszystko dzięki wprowadzonej certyfikacji od Google. Takie modele TV w ofercie sklepu RTV EURO AGD znajdziesz w dobrej cenie.

Co jeszcze będzie ważne w funkcjonalność telewizora?

Z pewnością przyda się opcja dowolnego odtwarzania własnej kolekcji nagrań, a także wyświetlanie zdjęć, czy filmów, które mamy na przenośnych urządzeniach. Konieczny będzie tutaj port USB, który zamieszczony jest zwykle w tylnej części TV.

Warto także pomyśleć o dźwięku dostarczanym dzięki głośnikom Harman-Kardon, który jest wyjątkowo czysty oraz ostry niczym muzyczna brzytwa. To jakość, na którą powinien sobie pozwolić każdy fan muzyki.

Bogactwo funkcji z certyfikowanym Google AndroidTV!

Najważniejszą z opcji będzie jednak inteligentny Android TV, który pozwala w zupełnie nowy sposób spojrzeć na świat treści, aplikacji oraz gier. Od teraz filmy i wydarzenia sportowe będą dostępne bez ograniczeń, a strumieniowe przesyłanie danych pozwoli na wieloosobowe rozgrywki. Aplikacje wyświetlają się jako spersonalizowane rekomendacje, po prostu powiedz, czego szukasz, a aplikacja wyszuka tego dla Ciebie.

A Ty? Jakie opcje w swoim nowym telewizorze wybierzesz? Przyjrzyj się wszystkim funkcjonalnością i dobierz telewizor, który zachwyci Cię jakością obrazu oraz dźwięku!

Materiał Partnera

Mogą Ci się również spodobać

Francja i Niemcy blokują kryptowalutę Facebooka

Oba kraje postanowiły wspólnie zablokować Librę, czyli krypowalutę tworzoną przez Facebooka – podało ministerstwo ...

Urządzenia domowe szkodliwie promieniują? Ekspert UJ wyjaśnia

Świat nauki jest podzielony w opinii, czy szkodliwe są wysokie czy niskie częstotliwości. Pole ...

Robot stał się bóstwem. Będzie nauczał w buddyjskiej świątyni

Robot Kannon Mindar zbudowany na podobieństwo buddyjskiego bóstwa trafił do świątyni Kodaiji w japońskim ...

Ulga IP Box ze znakiem zapytania

Firmy technologiczne i producenci gier próbują ustalić, czy mogą zastosować IP Box. Jest o ...

CD Projekt jest już o połowę więcej wart niż KGHM czy PGE

Oczekiwania związane z ruszającymi we wtorek targami Gamescom wywindowały notowania spółki do najwyższych poziomów. ...

Kwalifikowany podpis elektroniczny niezgodny z RODO

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wystąpił do Ministra Cyfryzacji o zmianę przepisów, które dostosują ...