Aktualizacja: 14.03.2025 08:27 Publikacja: 08.12.2018 17:20
Start testów sieci komórkowej nowej generacji 5 w stolicy Polski ogłosili w piątek wieczorem prezes T-Mobile Polska Andreas Maierhofer, Srini Gopalan, szef rady nadzorczej telekomu, minister cyfryzacji Marek Zagórski i szef Deutsche Telekom (właściciel T-Mobile) Tim Hoettges. (od lewej, nie licząc prowadzącego).
(źródło: Twitter T-Mobile Polska)
Parlamentarzyści, przedstawiciele administracji, oświaty, biznesu i organizacji międzynarodowych spotkali się 27 lutego w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na Sustainable Industry Lab ’25 – konferencji poświęconej wyzwaniom związanym z transformacją cyfrową i środowiskową.
On-premise daje pełną kontrolę nad serwerami, PaaS oferuje narzędzia dla deweloperów, SaaS zachęca szybkim startem i niskimi nakładami wstępnymi, a IaaS kusi skalowalnością. Wszystkie ukazują jednak swoje prawdziwe oblicze, gdy firma zaczyna działać na większą skalę, a oczekiwania klientów rosną.
Cyfrowe narzędzia to podstawa działań przedsiębiorstwa, które chce być konkurencyjne – przekonuje Orange Polska.
Mapy Google to jedna z najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych, z której miesięcznie korzysta średnio miliard użytkowników. Już wkrótce będą oni musieli podjąć decyzję dotyczącą jednej z funkcji, aby nie utracić niektórych danych.
We wspólnym interesie jest dążenie do zeroemisyjności budynków, w czym pomagają nowoczesne technologie.
Jazda na motocyklu to z całą pewnością wielka przyjemność, o czym zaświadczy każdy, kto chociaż raz miał okazję – legalnie, podkreślmy – poprowadzić maszynę na dwóch kołach.
Luty 2025 roku przyniósł zastopowanie długotrwałego, trwającego nieprzerwanie przez 19 miesięcy wzrostu importu używanych samochodów.
W strukturze krajowych oszczędności przeważają depozyty i lokaty, ale to mało efektywny sposób budowania kapitału emerytalnego. Z drugiej strony zagraniczna konkurencja jest coraz bardziej agresywna.
Czego brakuje, żeby system transportowy uznać za w pełni funkcjonalny? Jaka jest przyszłość Centralnego Portu Komunikacyjnego? M.in. o tym będzie mowa na Europejskim Kongresie Gospodarczym (23–25 kwietnia, Katowice).
Technologia znacząco ułatwia nam życie, szczególnie dzięki gadżetom elektronicznym, które pozwalają na łatwiejsze wykonywanie codziennych obowiązków. W naszym artykule opowiemy Wam o 7 gadżetach elektronicznych, które warto mieć w domu – ułatwią one codzienne funkcjonowanie na każdym poziomie życia.
Dołącz do projektu REPowerEU – Zielona Transformacja Energetyczna dla Samorządów Lokalnych
Jednym ze znaków rozpoznawczych wydarzenia jest duży nacisk na dyskusje o energetyce i jej transformacji. Nie inaczej będzie w tym roku.
Podczas X Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach zawarto porozumienie umożliwiające obniżenie emisji CO2 i kosztów ogrzewania w Inowrocławiu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas