Polacy ochronią asystenta Amazona

Alexa, asystent głosowy Amazona, będzie bezpieczniejsza dzięki polskiemu startupowi. Firma Cyberus Labs – specjalizująca się w cyberbezpieczeństwie – zintegrowała z należącym do Amazona systemem Alexy swoje narzędzie ELIoT Pro.

Publikacja: 07.03.2019 16:01

Polacy ochronią asystenta Amazona

Foto: bloomberg

Umożliwia ono bezpieczne uwierzytelnianie użytkowników. To pierwsza tego typu integracja na świecie. – Cyberprzestępczość to poważne zagrożenie dla urządzeń i sieci mobilnych. Z myślą o wszystkich, którzy korzystają na co dzień z asystenta Amazona, zintegrowaliśmy z nim nasz system. To pierwszy krok, bo w planach mamy również integrację z Google Home – tłumaczy George Slawek, prezes Cyberus Labs.

CZYTAJ TAKŻE: Nadchodzi era „OK, Google”

Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
IT
Jaki prezent na Dzień Dziecka 2025? Polacy szukają pomysłów w sieci
Materiał Promocyjny
VI Krajowe Dni Pola Bratoszewice 2025
IT
Snus rozbił bank w internecie. Co to jest?
Materiał Partnera
Optymalizacja IT bez kompromisów – gdzie szukać realnych oszczędności?
IT
Cyberbezpieczeństwo z poślizgiem. Dlaczego Polska się spóźnia z przepisami?
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępczy biznes coraz bardziej profesjonalny. Jak ochronić firmę
IT
Jak Polacy obchodzą Dzień Matki? Tego najczęściej szukamy dziś w sieci
Materiał Promocyjny
Pogodny dzień. Wiatr we włosach. Dookoła woda po horyzont