Aktualizacja: 09.05.2025 22:26 Publikacja: 15.12.2019 20:37
Foto: Bloomberg
Aż połowa z tej grupy zrobiła tego typu zakupy w internecie więcej niż raz – wynika z badania firmy Nielsen. Firma podaje, że największe i najczęstsze zakupy w tej kategorii pochodzą od kobiet w wieku 25 – 44 lata.
Z kolei jeśli chodzi o najczęściej wybierane miejsce zakupów to prowadza internetowe platformy jak Zalando czy Allegro. Ich popularność w tym badaniu nie dziwi, według danych branżowych analityków 9 grudnia podczas najintensywniejszego w tym roku dnia zakupowego na Allegro tylko w kategorii supermarket, uroda i zdrowie sprzedawało się co minutę średnio 318 produktów. Pod względem popularności był to drugi wynik, więcej produktów sprzedawało się tylko w segmencie dom i ogród.
Trzy Polki zdigitalizowały biznes oparty na igle i nitce, pokazując, że innowacją mogą być tradycyjne usługi kra...
Rodzima firma rozwija aplikację, która ma identyfikować w produktach przemysłowych szkodliwe substancje. Wystarc...
To rewolucja w świecie online – Polacy pracują nad technologią, która pozwoli poczuć uścisk dłoni rozmówców będą...
Połączyli modę i algorytmy sztucznej inteligencji – stworzyli unikalny produkt, po który sięgają internetowi twó...
Specjaliści od sztucznej inteligencji z Krakowa opracowali Trump Sentiment Index, darmowe narzędzie AI do śledze...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas