Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 13:38 Publikacja: 24.10.2020 16:14
Foto: Najbardziej wyczekiwanym filmem, którego premierę odłożono przez pandemię, jest kolejny Bond „No time to die” Youtube, trailer
Nie jest wykluczone, że producent filmu, zrezygnuje z premiery kinowej (tę na razie przełożono na 2021 r.), a wyłączną licencję sprzeda firmie kierowanej przez Tima Cooka. Serwis Apple TV+ wykorzystuje pandemię i fakt, że wiele filmowych debiutów odłożono, do przejmowania hitowych tytułów na wyłączność. Tak było choćby z produkcją „Greyhound” Toma Hanksa, która finalnie na duży ekran nie trafiła.
CZYTAJ TAKŻE: Nie czas oglądać. Premiera nowego Bonda znów przesunięta
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Polski start-up APS zapewni ochronę granic NATO – zawarł serię porozumień, które zwiększą bezpieczeństwo przestr...
Huawei Digital Power jako pierwszy na świecie uzyskał od TÜV Rheinland certyfikat bezpieczeństwa magazynów energ...
Rodzimy start-up rozwija technologię, bez której trudno wyobrazić sobie stworzenie nowoczesnych wyświetlaczy mik...
Mamy technologie i infrastrukturę, dzięki którym możemy stworzyć łączność bardzo mocno dostosowaną do potrzeb da...
Rolnicze innowacje mają odmienić aglomeracje za sprawą projektów „urban farming”. W Polsce jest z tym jednak pro...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas