Reklama

Szał po sukcesie internetowej zbiórki na Wisłę

Rynek finansowania społecznościowego ma bardzo duży potencjał, o czym świadczy sukces sprzedaży akcji Wisły Kraków. Jej śladem chcą iść inni.

Publikacja: 11.02.2019 19:19

Sznsę w crowdfundingu widzą nie tylko kluby piłkarskie, ale i związane z siatkówką (na zdjęciu nasz

Sznsę w crowdfundingu widzą nie tylko kluby piłkarskie, ale i związane z siatkówką (na zdjęciu nasz czołowy siatkarz Bartosz Kurek) oraz piłką ręczną

Foto: Fotorzepa/Piotr Nowak

– W sumie mamy już zainteresowanych ponad 20 klubów sportowych. Nie tylko piłkarskich i nie tylko z Polski – mówi Arkadiusz Regiec, prezes platformy Beesfund, za której pośrednictwem Wisła prowadziła zbiórkę. Nie ujawnia, o które konkretnie kluby chodzi i z których państw.

– Nie mogę tego zdradzić, z powodów prawnych. Ale powiem tak: jeśli gdzieś ma się szansę odrodzić wielka Rzeczpospolita, to sport może zintegrować najszybciej region Międzymorza. Widzę tam bardzo duży potencjał – sygnalizuje. Dodaje, że do jego firmy zgłaszają się nie tylko kluby futbolowe, ale też związane z piłką ręczną, koszykówką i siatkówką.

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes Ludzie Startupy
Polacy pracują nad projektem AE-001. To ma być rewolucja w leczeniu alergii
Biznes Ludzie Startupy
Nadchodzą szybsze i precyzyjne diagnozy. Polacy zaprzęgają AI do medycyny
Biznes Ludzie Startupy
Potężny inwestor z USA stawia na polskie roje dronów. AI sercem projektu
Patronat Rzeczpospolitej
Znamy laureatów e-Commerce Polska Awards 2025!
Biznes Ludzie Startupy
Huawei Seeds for the Future: pięcioro studentów z Polski w technologicznym sercu Chin
Reklama
Reklama