Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.07.2025 11:21 Publikacja: 21.11.2022 20:37
Cristiano Ronaldo będzie miał konkurencję
Foto: Fotorzepa/ Piotr Nowak
W efekcie gwałtowny wzrost liczby obserwujących Ronaldo można przypisać obrazowi, który staje się obecnie drugim najbardziej lubianym postem na Instagramie. Messi jest zaś drugą najczęściej obserwowaną osobowością na Instagramie, z 376 mln obserwujących. Kylie Jenner jest na trzecim miejscu, tuż za Seleną Gomez i Dwaynem „The Rock” Johnsonem.
19 listopada Ronaldo zyskał ponad milion obserwujących w ciągu zaledwie 24 godzin, po tym, jak opublikował zdjęcie przedstawiające również Messiego. Post Ronaldo pod reklamą Louis Vuitton zebrał ponad 36 mln polubień na Instagramie od poniedziałku (to znacznie więcej niż przybliżona średnia Ronaldo wynosząca 10 milionów polubień na post), podczas gdy to samo zdjęcie opublikowane przez Messiego zyskało 28,3 miliona polubień.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nowoczesne kabiny, panoramiczne okna, cena od 79 euro – niemiecki start-up Nox Mobility planuje rewolucję na tor...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Start-up Seecoin wdraża nowatorski system, który pozwoli reklamodawcom wejść w interakcję z odbiorcami. Jego twó...
Firma, która opracowuje systemy AI i drony uderzeniowe, dość niespodziewanie stała się jedną z najcenniejszych u...
Twórca start-upu Jetson One Tomasz Patan wprowadza na rynek kolejną wersję pojazdu, o którym jest już głośno na...
Proces cyfryzacji nabiera tempa także w polskiej gospodarce. Od menedżerów i pracowników będzie wymagał nowych k...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas