AliExpress postawi w Polsce własne automaty paczkowe

Chińska platforma zakupowa przyspiesza terminy dostaw do Polski. Chce także rozwijać u nas system automatów CaiNiao.

Publikacja: 19.01.2021 14:48

AliExpress postawi w Polsce własne automaty paczkowe

Foto: Adobe Stock

AliExpress jest drugim po Allegro pod względem wielkości sprzedawcą internetowym w Polsce. Dotychczas firma znana była z długich terminów dostaw, nawet kilkutygodniowych. W przypadku wielu przesyłem obsługę logistyczną udało się skrócić z racji obsługi zamówień przez magazyn w Belgii.

Teraz firma chce jeszcze przyspieszyć terminy dostaw. Od kwietnia ma ruszyć nowa usługa – przy zakupach powyżej 5 dol. produkt będzie dostarczony do polskiego odbiorcy w przeciągu 15 dni.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Biznes Ludzie Startupy
Latający skuter Polaka stał się hitem. Teraz pojawił się kolejny model
Biznes Ludzie Startupy
Digitalizacja musi wzmocnić ludzkie zespoły
Biznes Ludzie Startupy
Prosperująca firma w 90 dni. AI potrafi już niemal wszystko
Biznes Ludzie Startupy
Cyfryzacja zwiększa wydajność przemysłu
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Biznes Ludzie Startupy
„Zabójcy banków" wychodzą z internetu. Nowe, zaskakujące usługi