Ekstremalny laptop z ekstremalną promocją

Firma Lenovo w nietypowy sposób zachęca do zakupu swojego flagowego laptopa.

Publikacja: 25.06.2019 11:26

Lenovo ThinkPad X1 Extreme to idealny partner zarówno podczas pracy w biurze, jak i w trakcie biznes

Lenovo ThinkPad X1 Extreme to idealny partner zarówno podczas pracy w biurze, jak i w trakcie biznesowych podróży

Foto: mat. pras.

ThinkPad był już na szczycie Mount Everestu, w głębinach oceanu i w koronach drzew lasu równikowego. NASA korzystała z ThinkPadów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i stacji orbitalnej Mir. ThinkPad jest nawet eksponatem stałej kolekcji w Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

Nic więc dziwnego, że Lenovo sprzedało do tej pory ponad 100 mln sztuk tych niezawodnych urządzeń – m.in. dzięki maszynom z serii X1.

Komfort i bezpieczeństwo danych na każdym kroku

Lenovo ThinkPad X1 Extreme – to nowoczesny, niezwykle wydajny i wytrzymały notebook biznesowy. Eleganckie i niezawodne urządzenie o wadze zaledwie 1,7 kg zostało stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest to propozycja szczególnie ciekawa dla ludzi biznesu, przedsiębiorców oraz przedstawicieli wolnych zawodów, którzy potrzebują wytrzymałego sprzętu do pracy w terenie.

Wydajne podzespoły – z procesorami Intel Core 8. generacji i układem graficznym NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti Max-Q 4GB GDDR5 na czele – oraz bateria gwarantująca do 15 godzin pracy na jednym ładowaniu (na podstawie testu MobileMark 2014; czas działania baterii znacznie się różni w zależności od ustawień, sposobu wykorzystania i innych czynników) sprawiają, że ten laptop jest nieocenionym kompanem nie tylko do pracy w biurze, ale co ważne, także w trakcie biznesowych podróży. Technologia RapidCharge zapewnia 80-procentowe naładowanie baterii w ciągu zaledwie godziny. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas pobytu na lotnisku, w czasie podróży pociągiem lub podczas szybkiej przerwy na lunch.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme oferuje do 64 GB pamięci operacyjnej oraz do 2 TB pamięci masowej SSD po złączu PCI z możliwością konfiguracji RAID 0/1. Zakup tego urządzenia to przemyślana inwestycja na lata. Sprzęt sprawdzi się zarówno podczas codziennej pracy biurowej, jak i w czasie multimedialnej rozrywki – m.in. z najpopularniejszymi goglami VR/MR, w tym Oculus Rift.

Klient może wybrać opcję z wyświetlaczem niedotykowym o rozdzielczości Full HD. Można też postawić na efektowną technologię HDR Dolby Vision™ z dotykowym ekranem o rozdzielczości 4K ze 100-procentową gamą kolorów. Do modeli z ekranem dotykowym można dodać pióro cyfrowe, które przyda się do szkicowania, rysowania, robienia adnotacji czy podpisywania dokumentów.

Dane między laptopem ThinkPad X1 Extreme a innymi urządzeniami można szybko przesyłać za pośrednictwem 2 portów USB 3.1 oraz 2 portów USB-C Thunderbolt™ 3, które obsługują jednoczesną transmisję sygnału do monitorów o wysokiej rozdzielczości oraz danych do innych urządzeń. Dodatkowo gniazdo HDMI 2.0 pomoże zarówno podczas prowadzenia prezentacji, jak i wyświetlania na domowym telewizorze 4K ulubionego serialu.

Komfort pracy osób korzystających z Lenovo ThinkPad X1 Extreme gwarantowany jest przez wygodną klawiaturę. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania ze stacji dokującej ThinkPad Thunderbolt Workstation Dock, która idealnie sprawdzi się podczas stacjonarnej pracy w biurze. Z kolei zaawansowane technologie czuwają nad zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych oraz ochroną prywatności użytkowników. Służą do tego m.in. funkcje uwierzytelniania Fast Online Identity (FIDO), dotykowy czytnik linii papilarnych Match-on-Chip oraz fizyczna osłona kamery ThinkShutter.

ThinkPad X1 Extreme radzi sobie bez problemu z wymagającymi zadaniami, takimi jak obsługa kilku monitorów, pracami graficznymi czy obsługą rzeczywistości mieszanej (MR) lub wirtualnej (VR). Umożliwia też korzystanie z zaawansowanych gier i aplikacji.

ThinkPady są testowane pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przechodzą ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują ich działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele urządzenia serii X1 mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne okoliczności i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.

1000 złotych w prezencie

Firma Lenovo wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających ludzi biznesu. W tym celu uruchomiła specjalną promocję dla osób, które kupią laptopa ThinkPad X1 Extreme do końca czerwca. W zamian za zakup urządzenia można otrzymać 1000 zł zwrotu.

W akcji biorą udział notebooki ThinkPad X1 Extreme o numerach kodowych (PN): 20MF000RPB, 20MF000SPB, 20MF000TPB, 20MF000UPB, 20MF000XPB i 20MF000WPB. Aby skorzystać z promocji, należy kupić laptopa u jednego z partnerów biorących udział w akcji. Są to: Anuncio, Delkom, Digitmedia, Komputronik, MalibuPC, Net Computers, Notebooki.pl oraz x-kom.

Warunkiem udziału w promocji jest rejestracja i wypełnienie formularza na stronie promocji: http://x1extreme.pl/cashback. Należy zachować dowód zakupu.

Aby uzyskać zwrot 1000 zł, należy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy, wraz z numerem seryjnym, a następnie w ciągu 14 dni od dokonania zakupu wysłać jego skan lub zdjęcie poprzez formularz udostępniony na stronie promocji. Weryfikacja zgłoszenia nastąpi w ciągu 21 dni roboczych. Po pozytywnej weryfikacji przelew zostanie wysłany na konto szczęśliwego nabywcy w ciągu 14 dni roboczych.

ThinkPad był już na szczycie Mount Everestu, w głębinach oceanu i w koronach drzew lasu równikowego. NASA korzystała z ThinkPadów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i stacji orbitalnej Mir. ThinkPad jest nawet eksponatem stałej kolekcji w Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

Nic więc dziwnego, że Lenovo sprzedało do tej pory ponad 100 mln sztuk tych niezawodnych urządzeń – m.in. dzięki maszynom z serii X1.

Pozostało 91% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Gadżety
Najdziwniejszy pojazd świata jest sterowany myślami. Sposób na zatłoczone miasta?
Gadżety
Apple szykuje rewolucyjną zmianę. Nadciąga składany iPhone
Gadżety
Sprzedaż pecetów wystrzeli. A ceny? Pojawił się potężny bodziec
Gadżety
Oto nowinki technologiczne, które mają podbić świat. Rusza CES 2024
Materiał Promocyjny
Jak kupić oszczędnościowe obligacje skarbowe? Sposobów jest kilka
Gadżety
Zmieniają się przyciski w klawiaturach. „Przełomowy moment w historii Windows"