Strajk w sklepach Apple. Pracownicy chcą sparaliżować premierę iPhone'a 15

Związki zawodowe działające we francuskich sklepach Apple wezwały do strajku w piątek i sobotę, a więc w chwili startu sprzedaży iPhone'a 15, żądając lepszych warunków płacy i pracy.

Ile trzeba pracować na smartfona Apple? Światowy „Indeks iPhone`a 15” zaskakuje

Poznaliśmy już ceny poszczególnych modeli iPhone`a 15. W „indeksie iPhone`a" Polska wypada nieco lepiej niż w ubiegłym roku, ale wciąż plasuje się w ogonie zestawienia za Litwą czy Czechami.

iPhone`y groźne przez zbyt wysokie promieniowanie. Francja blokuje sprzedaż

Francuskie władze wstrzymują sprzedaż modelu smartfona Apple iPhone 12 ze względu na ponadmiarowy poziom promieniowania, które może być niebezpieczne.

Nowy iPhone 15 bez tajemnic. Apple zaprezentował nowe urządzenia

Podczas konferencji Wonderlust amerykański gigant zaprezentował całą paletę nowych urządzeń z iPhone`m 15 na czele. Firma wprowadza gniazdo USB i rezygnuje ze skóry w swych gadżetach.

Świat czeka na nowego iPhone`a, a Apple drży o przyszłość

Koncern stoi przed potężnymi wyzwaniami. Chodzi m.in. o trudniejszy dostęp do rynku chińskiego oraz konkurencję ze strony Huawei – ten stworzył smartfona, który może zagrozić najnowszemu produktowi - iPhone 15.

Dziś premiera iPhone`a 15. Czego spodziewać się po flagowym produkcie Apple

Nowy iPhone bez technologicznego przełomu, ale z kosmicznymi cenami. Konkurenci Apple’a jednak i tak muszą się obawiać.

„Zabójca smartfonów” wchodzi do sprzedaży. Ekran na dłoni i sztuczna inteligencja

Producent niezwykle nowatorskiego urządzenia bez wyświetlacza i z obrazem wyświetlanym na dłoni, zamiast ekranu, które miałoby zastąpić smartfony, podał datę premiery, która odbędzie się w czasie... zaćmienia.

Cios za cios w wojnie z USA. Chińscy urzędnicy nie mogą używać iPhone`ów

Chińskie władze nakazały urzędnikom centralnych agencji rządowych, aby nie używali iPhone'ów Apple i innych urządzeń zagranicznych marek do pracy ani nie przynosili ich do biura. To kolejny ruch w technologicznej i gospodarczej wojnie z USA.

Nowy iPhone z największą rewolucją od lat. Apple kapituluje przed Brukselą

Ostatnimi laty koncern z logo nadgryzionego jabłka nie rozpieszczał fanów zalewem nowych funkcjonalności w swoich telefonach. Premiera iPhone’a 15, która zbliża się wielkimi krokami, ma wiązać się dużymi zmianami.

Zaprezentowano rosyjski smartfon. Wszystko jest w nim tajne

Nazywa się R-FON i jest pierwszym urządzeniem opartym na rosyjskim systemie operacyjnym Rosa Mobile. Ma bogate wyposażenie, m.in. trzy aparaty fotograficzne. Czyta linie papilarne. Szczegóły zostały utajnione.

Sprzedaż smartfonów w kryzysie. Porażka iPhone`ów, tajemniczy wygrany z Chin

Apple, Samsung czy Xiaomi – brand nie ma znaczenia, sprzedaż inteligentnych telefonów na świecie w tym roku spada drugi rok z rzędu. Winna inflacja i oszczędności konsumentów.

Można zarobić na starociach. iPhone został sprzedany za rekordowe 190 tys. dol.

Na aukcji sprzedano nierozpakowany model 4 GB z 2007 r., który wyprodukowano w wyjątkowo małej liczbie egzemplarzy. Na starym sprzęcie Apple można często zarobić fortunę.

Koniec z „tradycyjnym” Windowsem? Microsoft szykuje wielkie zmiany

Kończy się pewna era najpopularniejszego systemu operacyjnego dla komputerów. Microsoft planuje bowiem przenieść Windowsa całkowicie do chmury. A przynajmniej wskazują na to wewnętrzne prezentacje firmy z Redmond, które wyciekły do sieci.

W Polsce zdrożeje korzystanie z iPhone`a. Duża podwyżka „po cichu”

Rodzimych posiadaczy urządzeń marki Apple spotka niemiła niespodzianka. Koncern zdecydował się bowiem podnieść na naszym rynku ceny jednej ze swoich kluczowych usług.

„Najbardziej inteligentna hulajnoga na świecie”. Zaskakujący twórca

Brytyjski start-up Hilo opracował nowy typ elektrycznej hulajnogi – ta została wyposażona w część technologii, jakie znamy z samochodów. I nawet trudno się dziwić, skoro za tym nowatorskim projektem stoi Andy Palmer, a więc były szef Astona Martina.

„Smartfon na kółkach”. Produkują iPhony, ale teraz biorą się za auta elektryczne

Jedna z najpotężniejszych firm technologicznych na świecie, Foxconn zaskakuje i wchodzi w zupełnie nową branżę. To efekt wojny handlowej między USA a Chinami. Teraz firma, obok iPhonów, produkować ma samochody.

Liczyli na konkurenta ChatGPT, a dostali drogie gogle. Apple traci na wartości

Okulary mieszanej rzeczywistości Vision Pro nie przypadły raczej nikomu do gustu - konsumentów zaskoczyły wysoka ceną, a inwestorzy mocno przecenili akcje spółki. Apple dużo ryzykuje, inwestując w AR i VR.

Kolejny producent smartfonów wycofuje się z Polski. Początek exodusu?

Po tym, jak z naszego kraju wyszedł chiński Honor, marka związana z Huawei, teraz na podobny ruch zdecydowało się Vivo. Czy w ślady Vivo, brandu należącego do firmy BBK Electronics, pójdą kolejne marki z tej grupy: Oppo, Realme i OnePlus?