Sprzęt Apple dla każdego. Leasing online, w 15 minut

iPhone, iPad i Mac – ich zakup nigdy nie był tak prosty. Firmy mogą pozyskać finansowanie sprzętu nawet od pierwszego dnia swojej działalności, bez dodatkowych dokumentów.

Publikacja: 06.12.2021 08:53

Sprzęt Apple dla każdego. Leasing online, w 15 minut

Optymalizuj biznes

Poprawa wydajności w każdej firmie zaczyna się od wyboru odpowiednich produktów. iPhone, iPad i Mac są starannie zaprojektowane i intuicyjne w obsłudze, zapewniając natychmiastową produktywność. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple współpracują ze sobą, aby zapewnić bezproblemową obsługę - możesz rozpocząć projekt na Macu i zakończyć go na iPadzie, używać ekranów obok siebie, aby rozszerzyć obszar roboczy, a nawet rysować za pomocą Apple Pencil na iPadzie. Wszystko w zgodzie z aplikacjami środowisk Microsoft i Google.

Skorzystanie z tych dobrodziejstw dziś jest w zasięgu każdego przedsiębiorcy. A odpowiedzią na te potrzeby jest oferta iSpot Premium Leasing.

„W iSpot chcemy, aby wszyscy cieszyli się możliwościami technologii Apple w biznesie. Nawet przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Dlatego stworzyliśmy ofertę iSpot Premium Leasing”.

Finansowanie online

Leasing w Polsce przeżywa rozkwit. W tym roku firmy na zakup sprzętu, dzięki takiemu finansowaniu, wydały w 2021 r. niemal 529 mln zł, a to o 3,5 proc. więcej niż rok wcześniej – wynika z danych Związku Polskiego Leasingu. To pokazuje, że przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają po tego typu wsparcie przy inwestycjach w IT. Na tle rynkowych ofert wyróżnia się jedna - iSpot Premium Leasing.

·       oferta kierowana do tych, którzy w ramach zakupu sprzętu chcą skorzystać z dogodnego finansowania

·       zupełnie wyjątkowy produkt – jedyny leasing w 100 proc. online.

Pozyskanie finansowania i wszelkie formalności w ramach iSpot Premium Leasing, dla Waszej wygody, odbywają się przez internet. Co więcej, do zawarcia umowy nie trzeba czekać, aż kurier dostarczy nam niezbędne dokumenty do podpisu. To istotna zaleta:

Usługa jest całkowicie zdalna, a zakupy i proces wysyłki towaru realizowane są niezwłocznie.

Zdalne podpisanie umowy leasingu wymaga użycia podpisu kwalifikowanego[i], który uzyskasz online podczas rozmowy wideo z konsultantem (potrzebny będzie komputer z kamerką)[ii]. To pierwszy na polskim rynku leasingowym sposób na błyskawiczne i w pełni zdalne zawarcie umowy.

Twoje zakupy zostaną wysłane nawet w ten sam dzień.

Decyzja w 5 minut

Decyzja o finansowaniu wydawana jest w ekspresowym tempie, nawet w 5 minut (decyzja kredytowa jest całkowicie automatyczna i dostępna 24/7). Cała procedura pozyskania leasingu na sprzęt Apple zajmuje jedynie 15 minut. W iSpot staraliśmy się maksymalnie dopasować cały proces do potrzeb Twojej firmy. Efekt?

·       wypełnienie wniosku zajmuje 2 minuty, niezależnie od formy prawnej

·       brak formalności – potrzebujesz tylko danych z dowodu osobistego.

Krótka i transparentna umowa sprawia, że czas i formalności, niezbędne do pozyskania finansowania, są skrócone do absolutnego minimum, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się sprzętem Apple, który zoptymalizuje działalność Twojego biznesu.

Ale zalet iSpot Premium Leasing jest znacznie więcej, wystarczy wspomnieć o tym, że pozyskując nasz produkt nie martwisz się już o polisę na sprzęt. Dlaczego? Ponieważ oferujemy…

Ubezpieczenie w cenie

Tak, tak - iSpot Premium Leasing w cenie leasingu gwarantuje ubezpieczenie Twojego iPada, iPhona, czy Maca od najważniejszych ryzyk (zniszczenie lub utrata urządzenia na skutek upadku, zalania, przepięcie czy kradzieży). A koszty polisy są już wliczone w ratę.

Zakup sprzętów Apple możesz rozłożyć na wygodne raty. Zapewniamy elastyczne okresy finansowania. Przy czym, co istotne:

Wpłata własna już od 0 zł.

Umowa leasingu dotyczy finansowania od 1 do 50 tys. zł netto, przy czym – co warte podkreślenia – oferta dostępna jest dla wszystkich firm, bez względu na ich wielkość i okres prowadzonej działalności. Z finansowania mogą skorzystać bowiem także przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają.

iSpot Premium Leasing adresowany jest do firm, już od pierwszego dnia ich działalności.

A warto przy tym pamiętać, że masz możliwość sfinansowania zakupów z całego asortymentu iSpot wraz z akcesoriami. To oznacza, że w iSpot Premium Leasingu najsmuklejszy i najlżejszy z notebooków Apple – MacBook Air – może być Twój już od 98 zł/mc.

MacBook Air:

- urządzenie całkowicie odmienione przez czip Apple M1

- najwydajniejsza bateria w historii MacBooka Air

- bezszelestna konstrukcja bez wentylatora.

Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było!

Rozwiązanie przyjazne podatkowo…

iSpot Premium Leasing to innowacyjne rozwiązanie finansowe, które przygotował dla Państwa iSpot Poland we współpracy z Siemens Finance. Co trzeba wiedzieć decydując się na naszą ofertę?

- w leasingu operacyjnym najszybciej "wrzucisz" zakupy w koszty firmy

- każda rata leasingu stanowi w całości koszt uzyskania przychodu

- dodatkowo od każdej raty można również odpisać całość podatku VAT.

i środowiskowo

Rozwiązanie iSpot Premium Leasing jest optymalnym jednak nie tylko z uwagi na aspekty ekonomiczne. Istotna jest także ekologia. Dlaczego? Odpowiedzią jest proste równanie:

1 umowa = 1m2 lasu.

Siemens Finance współpracuje z Fundacją Las Na Zawsze, która sadzi lasy na zakupionych przez siebie gruntach, zabezpieczając ich przyszłość przed wycinką (celem jest pokrycie 1 proc. powierzchni Polski lasami). Podpisując umowę zdalnie wybierasz nie tylko najszybszą formę realizacji zakupów, ale także dbasz o naszą planetę, bo:

- bo każda zawarta umowa oznacza posadzenie kolejnego drzewa

- ograniczasz emisję CO2, która towarzyszy dostawom kurierskim.

[i] Podpis elektroniczny - ważny na równi z podpisem własnoręcznym (spełnia wszystkie wymogi prawne) - dostarcza firma Autenti by InfoCert. Podpisanie umowy nie stanowi dodatkowego kosztu

[ii] Możesz podpisać też tradycyjną umowę, dostarczoną przez kuriera - do wydania decyzji kredytowej, niezbędna będzie weryfikacja Twojej tożsamości poprzez szybki przelew 1 zł (pay-by-link). Dokumenty umowy otrzymasz w ciągu 1-2 dni roboczych. Zakupy zostaną niezwłocznie dostarczone po uzyskaniu Twojego podpisu na umowie.

Materiał powstał we współpracy z iSpot

Optymalizuj biznes

Poprawa wydajności w każdej firmie zaczyna się od wyboru odpowiednich produktów. iPhone, iPad i Mac są starannie zaprojektowane i intuicyjne w obsłudze, zapewniając natychmiastową produktywność. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple współpracują ze sobą, aby zapewnić bezproblemową obsługę - możesz rozpocząć projekt na Macu i zakończyć go na iPadzie, używać ekranów obok siebie, aby rozszerzyć obszar roboczy, a nawet rysować za pomocą Apple Pencil na iPadzie. Wszystko w zgodzie z aplikacjami środowisk Microsoft i Google.

Pozostało 91% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Gadżety
Giganci powalczą o nasze palce. Inteligentne pierścienie mają być hitem
Gadżety
To kulinarna rewolucja. Przyprawy może zastąpić niezwykłe urządzenie
Gadżety
Polska policja wchodzi do Xiaomi. Przeszukania u chińskiego producenta
Gadżety
Nastolatki odcięte od smartfonów? Tak radykalnego pomysłu jeszcze nie było
Materiał Promocyjny
Jaki jest proces tworzenia banku cyfrowego i jakie czynniki są kluczowe dla jego sukcesu?
Gadżety
iPhone sterowany oczami. Apple zaskoczył licznymi innowacjami
Gadżety
Nowy smartfon Google w sprzedaży w Polsce. Koncern postawił na sztuczną inteligencję