Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2025 05:05 Publikacja: 06.09.2019 12:54
Foto: mat. pras.
Facebook Dating jest dostępny jako nowa zakładka w aplikacji jedynie dla użytkowników, którzy posiadają najnowszą wersję mobilną Facebooka oraz ukończyli 18 lat. Każdy z nich będzie mógł ustawić preferencje m.in. odległości, wieku, religii i wzrostu. Pojawi się także opcja Secret Crush, umożliwi wybór maksymalnie dziewięciu osób z kręgu znajomych, którymi interesuje się użytkownik. W momencie dopasowania, dostanie powiadomienie i będzie mógł rozpocząć rozmowę.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Szwedzki gigant świadczący internetowe usługi finansowe oparte na zasadzie „kup teraz, zapłać później”, dzięki i...
Inwestorzy indywidualni coraz śmielej sięgają po narzędzia jak ChatGPT. Powód? Eksperymentalne portfele budowane...
Największy rywal OpenAI mocno urósł w siłę – pokazują najnowsze dane. Dominująca pozycja popularnego chatbota ni...
Sztuczna inteligencja coraz częściej przejmuje zadania pracowników niższego szczebla, co sprawia, że młodzi ludz...
Prezydent Donald Trump zasugerował w mediach społecznościowych, że Microsoft powinien natychmiast zwolnić Lisę M...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas