Reklama
Rozwiń

Kolejny cios w Twittera. W czwartek rusza potężna i darmowa konkurencja

Elon Musk ma kolejny problem – topniejąca liczba użytkowników i reklamodawców, spadek wyceny platformy społecznościowej, którą kupił za 44 mld dol., a teraz to. Meta, właściciel Facebooka, rusza z bliźniaczym do Twittera projektem.

Publikacja: 04.07.2023 09:45

Meta chce zaoferować Threads za darmo. W przypadku tego serwisu ma nie być limitów liczby postów, kt

Meta chce zaoferować Threads za darmo. W przypadku tego serwisu ma nie być limitów liczby postów, które użytkownik może zobaczyć

Foto: Bloomberg

Aplikacja Threads ma wystartować w czwartek, a serwis w pierwszej kolejności będzie dostępny dla użytkowników urządzeń Apple. Wygląda on podobnie jak Twitter, ale ma mieć dodatkowe funkcjonalności, w tym powiązany zostanie m.in. z Instagramem. Meta opisuje Threads jako tekstową apkę do konwersacji: „miejsce, w którym społeczności spotykają się, by móc rozmawiać na każdy temat: tego co cię interesuje dzisiaj, po to, co będzie modne jutro”.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Globalne Interesy
Noclegowy gigant w kryzysie? Protesty i „aplikacja do wszystkiego"
Globalne Interesy
Ślub multimiliardera budzi kontrowersje. Protesty w Wenecji
Globalne Interesy
USA mogą wyłączyć Europę? Cyfrowy „guzik" Donalda Trumpa rozpala wyobraźnię
Globalne Interesy
Tesle bez kierowcy na drogach – i od razu problemy. Niepokojące nagrania
Globalne Interesy
USA oskarżają: Deepseek próbował nielegalnie zdobyć chipy i wspiera chińską armię