Jak stworzyć nowatorską przestrzeń biznesową

Microsoft

Współczesne organizacje biznesowe przechodzą dynamiczną cyfrową transformację. Z pomocą przychodzą im nowe technologie, oparte o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Proces ich wdrażania został gwałtownie przyspieszony przez pandemię, która postawiła wiele nowych wyzwań – zarówno przed liderami przedsiębiorstw, jak i pracownikami. Jak powiedział Satya Nadella, CEO Microsoft, transformacja cyfrowa, która trwałaby 2 lata, wydarzyła się w 2 miesiące. Przy takiej intensywnej digitalizacji, kluczowe staje się szeroko pojęte zaufanie – do pracowników, liderów, organizacji i technologii.

Innowacje kluczem do sukcesu firmy

Współczesna technologia zmienia sposób prowadzenia biznesu, dlatego konieczność tworzenia innowacji nabrała dla firm strategicznego znaczenia. Należy pamiętać, że rynek podlega ciągłym metamorfozom i właśnie dlatego warto podążać za nowymi trendami, tworząc nowatorską przestrzeń biznesową zarówno z myślą o potrzebach pracowników, jak i klientów.

Życie w dobie pandemii sprawiło, że to właśnie etos technologiczny pomaga nam budować „nową rzeczywistość”, w której musimy się odnaleźć. Nasza organizacja musi być zatem tak dobra, jak zdolność rozumienia przeszłości i przewidywania przyszłości, co pragniemy i potrafimy robić razem — skomentował Satya Nadella, CEO, Microsoft.

Jak widać, technologie cyfrowe zrewolucjonizowały współczesne przedsiębiorstwa niemal w każdym aspekcie. Nie dziwi zatem fakt, że tegoroczna konferencja Microsoft Envision Forum, będzie poświęcona właśnie tej tematyce. Wydarzenie będzie przewodnikiem po świecie bezpiecznych innowacji oraz transformacji cyfrowych, które stanowią fundament dla rozwoju współczesnych firm pochodzących z różnych środowisk branżowych.

Na uczestników czekają trzy główne panele tematyczne, inspirujące wywiady z liderami i specjalistami branżowymi, szereg fire-chatów oraz wnikliwa analiza case-study dotycząca licznych sektorów biznesowych. A wszystko to w oparciu o bezpieczeństwo i zaufanie, które stanowią kluczową wartość zarówno w kontekście relacji biznesowych, jak i przechowywania i wykorzystywania danych.

Trendy, pomysły, innowacyjne rozwiązania

Program wydarzenia skupia się wiedzy ekspertów i praktyków, którzy będą opowiadać o sprawdzonych rozwiązaniach, wdrożonych strategiach i wnioskach z ostatnich miesięcy. Wśród paneli pojawią się dyskusje dotyczące skillingu i podnoszenia kompetencji, a także najnowszych trendów i barier w biznesie. Oprócz tego eksperci przyjrzą się bliżej potrzebom klienta w ujęciu kompleksowym — bez względu na charakter branży. Niezwykle istotnym aspektem będzie również analiza case-study wybranych firm, które wkroczyły już na ścieżkę budowania organizacji opartych na zaufaniu. Poprzez realne doświadczenia specjalistów, słuchacze będą mogli poznać konkretne modele biznesowe i dzięki nim wytyczyć przyszłe ścieżki rozwoju swoich firm.

Oprócz tego prelegenci podejmą się analizy dostępnych technologii w rozwoju innowacyjności oraz przekażą porady, pozwalające wypracować kompleksowe procedury, dzięki którym możliwe będzie wykorzystanie innowacji w biznesie. Całość odbędzie się m.in. w formie dynamicznych fire-chatów.

Warto podkreślić, że wśród najważniejszych prelegentów uczestniczących w wydarzeniu znajdą się m.in. Brad Smith President at Microsoft, Jean-Philippe Courtois Executive Vice President, Dr Mark Loughran General Manager Corporate, Jared Spataro Corporate Vice President, Charles Lamanna Corporate Vice President, James Eckart Chief Security Advisor oraz Paula Januszkiewicz CQURE CEO, Security Expert.

Microsoft Envision Forum 2021 odbędzie się online 17 marca 2021 (środa) o godzinie 10:00. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział tylko zarejestrowani uczestnicy. Warto więc zapisać się już dziś, by niebawem sięgnąć po niecodzienną dawkę wiedzy i spotkać się z liderami biznesu z całego świata.

Kliknij, aby się zarejestrować:

https://aka.ms/Envision_pl

Tekst powstał we współpracy z firmą Microsoft

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Wirus cyfryzacji i automatyzacji

Prymitywny organizm gwałtownie przyspieszył zmiany w gospodarce i na rynku pracy. Wiele wskazuje na ...

Król smartfonów jest Chińczykiem. Bardzo tajemniczym

Zbudował potęgę na wojnie z Nintendo i rzucił wyzwanie gigantom na rynku smartfonów. Pokonał ...

IBM pokazał urządzenie kwantowe. To przełom w komputerach

Maszyny z ogromną mocą obliczeniową mogą już trafić do firm. Idzie nowa rewolucja technologiczna, ...

Inteligentne okulary trafiły nad Wisłę. Zabójca słuchawek

Huawei wprowadził do oferty na naszym rynku nowatorski gadżet – Gentle Monster Eyewear II. ...

Najlepsze 2020. Nago promuje Cyberpunka. Kim jest partnerka Elona Muska?

Promująca grę Cyberpunk Grimes w produkcji także wystąpiła jako wokalistka-cyborg, zatem można się spodziewać ...

Zażartował z prezydenta Chin. Więzienie za… postacie z kreskówki

Chińczyk studiujący na amerykańskim University of Minnesota zamieścił tam krytyczne wobec władz w Pekinie ...