Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.07.2025 19:35 Publikacja: 18.10.2020 23:13
Foto: cyfrowa.rp.pl
Wiąże się to z koniecznością budowania społecznej świadomości, że gwarantem zrównoważonego wykorzystywania zasobów tego środowiska jest rzetelna wiedza oparta na wieloletnich zasobach danych.
W polskich instytucjach naukowych powstaje wyjątkowa platforma eCUDO.pl zapewniająca dostęp do krajowych zasobów nauki z zakresu oceanografii. Głównym celem projektu „Elektroniczne Centrum Udostępniania Danych Oceanograficznych eCUDO.pl” jest zwiększenie cyfrowego dostępu oraz użyteczności danych naukowych, gromadzonych przez kilkadziesiąt lat podczas badań środowiska morskiego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nowoczesne kabiny, panoramiczne okna, cena od 79 euro – niemiecki start-up Nox Mobility planuje rewolucję na tor...
Start-up Seecoin wdraża nowatorski system, który pozwoli reklamodawcom wejść w interakcję z odbiorcami. Jego twó...
Firma, która opracowuje systemy AI i drony uderzeniowe, dość niespodziewanie stała się jedną z najcenniejszych u...
Twórca start-upu Jetson One Tomasz Patan wprowadza na rynek kolejną wersję pojazdu, o którym jest już głośno na...
Proces cyfryzacji nabiera tempa także w polskiej gospodarce. Od menedżerów i pracowników będzie wymagał nowych k...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas