Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.07.2025 22:45 Publikacja: 28.01.2013 15:40
Od 2010 r. do 2012 r. liczba osób korzystających regularnie z Internetu w komórce wzrosła o prawie 600 proc.. i obecnie w ten sposób korzysta z sieci 5,5 mln Polaków w wieku 15 – 64 lata – wynika z badania przeprowadzonego w styczniu przez Isobar Mobile Polska i Aegis Media Polska. Jego autorzy odnotwuja, że podobny wskaźnik w przypadku komputerów PC zanotowano w Polsce w 2002 roku.
Wchodząc do Internetu przez smartfona użytkownicy najczęściej zaglądają na strony WWW (49 proc), sprawdzają pocztę elektroniczną (30 proc.) i wchodzą do serwisów społecznościowych (25 proc.)
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas