Reklama
Rozwiń
Reklama

Rzeczpospolita: kolejna kara dla spółdzielni mieszkaniowej

Publikacja: 19.10.2011 08:47

– Rekordową karę w wysokości 146 tys. zł Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na spółdzielnię Winogrady w Poznaniu. Według UOKiK ograniczała ona niektórym firmom telekomunikacyjnym dostęp do administrowanych przez siebie bloków. Chciały one świadczyć na ich terenie usługi telewizji kablowej – podaje dzisiejsza Rzeczpospolita.

UOKiK podjął postępowanie na wniosek przedsiębiorcy telekomunikacyjnego, któremu zarząd spółdzielni mieszkaniowej odmawiał prawa do instalacji własnych urządzeń i rozpoczęcia świadczenia usług.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama