Reklama

Technologiczny kombajn do walki z wirusem

W miejscach publicznych mogą pojawić się wielofunkcyjne stacje: wyświetlą reklamy i informacje, a jednocześnie zaopatrzą w środek do dezynfekcji i zmierzą temperaturę.

Publikacja: 28.04.2020 00:48

Technologiczny kombajn do walki z wirusem

Foto: Bloomberg

Za takim swoistym kombajnem stoi Nanovo – startup działający w branży nowoczesnych rozwiązań komunikacji cyfrowej. Firma, która specjalizuje się m.in. w ekranach do wyświetlania treści w przestrzeniach handlowo-usługowych, teraz włącza się do walki z koronawirusem. Jej automat w czasie epidemii, po zluzowaniu rygorów dotyczących izolacji, może stać się stałym elementem wielu miejsc publicznych.

CZYTAJ TAKŻE: Lekarze najbardziej narażeni na zarażenie. Naukowcy mają pomysł

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Biznes Ludzie Startupy
Strażnik nieba NATO z Gdyni. Polska tarcza antydronowa podbija świat
Materiał Promocyjny
Huawei wyznacza nowy standard bezpieczeństwa magazynów energii
Biznes Ludzie Startupy
„Polski laser”. Ten start-up chce odmienić produkcję smartfonów i chipów
Materiał Promocyjny
Łączność dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy
Biznes Ludzie Startupy
Ogrody i plantacje zamiast parkingów i pustostanów. To będzie rewolucja w miastach
Reklama
Reklama