Nowy król Instagrama, zdetronizował Kylie Jenner

Polubiło je już ponad 26 mln osób. To nowy rekord najczęściej „polubionych” fotografii na tym serwisie społecznościowym.

Zdjęcie zwykłego kurzego jajka jest bowiem nowym rekordem Instagrama pod względem liczby interakcji użytkowników tego serwisu. Już przebiło poziom 26,6 mln „polubień”, a to zapewne nie koniec.

Cała akcja ma zabarwienie humorystyczne, profil World_record_egg powstał w zasadzie tylko po to, aby nowym, absurdalnym rekordem przebić wynik dotychczasowego najpopularniejszego zdjęcia. To zaś oczywiście należało do klanu Kardashianów, a dokładnie jego młodszej generacji. Rekord wygenerowała bowiem Kylie Jenner, informując świat o narodzinach córki Stormie.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy biją firmy na Instagramie

Akcja z jajkiem w roli głównej trwa. Dotychczasowa rekordzistka Kylie Jenner też już nagrała film z jajkiem w roli głównej, rozbijając je o asfalt, nie wiadomo więc jak dalej cała historia się potoczy.

W innych serwisach społecznościowych równie absurdalne zjawiska też są częste. Biorąc pod uwagę, że ponad 635 tys. użytkowników Twittera polubiło profil Half an Onion (Połowa Cebuli) tylko po to, aby pobić liczbę obserwatorów konta Donalda Trumpa widać, do czego internauci są zdolni.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Netflix łączy siły z mobilną potęgą

Czołowy producent urządzeń mobilnych ogłosił, że zacieśnia współpracę z Netflixem. Więcej treści telewizyjnego potentata ...

Pozwy za teorie spiskowe. Skarżą media i prawników Trumpa na miliardy

Spółka obsługująca maszyny do głosowania Smartmatic żąda 2,7 mld dolarów odszkodowania od telewizji Fox ...

Gra Cyberpunk 2077 w dobrej cenie

Polska produkcja Cyberpunk 2077 ukaże się już 19 listopada 2020 r. Jeżeli więc jeszcze ...

Bloomberg

Snapchat pod lupą Departamentu Sprawiedliwości

Firma Snapchat poinformowała, że Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych wraz z SEC (Komisją Papierów Wartościowych ...

Obrazek GIF mógł wykradać dane. Luka w Microsoft Teams

Badacze z CyberArk odkryli sposób, w jaki hakerzy mogli naruszyć konta i wykraść dane ...

Krajowa platforma Shoper ma dużego inwestora

Platforma dla sklepów internetowych pozyskała kapitał z funduszu zarządzanego przez Value4Capital. Właścicielem marki Shoper ...