iPhone X w obudowie ze złota. Cena? Pół miliona złotych

Ruszyła przedsprzedaż najdroższej na świecie wersji iPhone X. Firma Goldgenie, która zajmuje się przeróbkami telefonów Apple przyjmuje już zamówienia na tegoroczny model w obudowie z czystego złota. Cena jest kolosalna, 100 tys. funtów, czyli około 480 tys. zł.

Telefony będą najnowszą wersją flagowego smartfona Apple i firmy nie powstrzymał przed uruchomieniem sprzedaży fakt, że firma z Cupertino dopiero w połowie września zaprezentuje nową linię aparatów. Goldgenie wierzy, że model iPhone X będzie nadal produkowany, według ich spekulacji pod nazwą iPhoneXs.

Nowa wersja luksusowego aparatu nazwana została więc iPhone Xs Billionaire Edition. Telefon jest zapakowany w eleganckie dębowe pudełko, ale wyposażenie dodatkowe jest standardowe – składa się na nie ładowarka i słuchawki.

Razem z telefonem firma Goldgenie przez 5 lat zapewnia nabywcy telefonu usługę concierge, czyli całodobową pomoc osobistego asystenta dostępnego na telefon i gotowego pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymyślnych problemów życia codziennego. Jak twierdzi firma, ma to pomóc właścicielowi telefonu poczuć się jak prawdziwy miliarder, choć ktoś, kogo będzie stać na telefon w tej cenie zapewne tak się już dawno czuje.

Wyprodukowane zostaną tylko 23 numerowane egzemplarze tej wersji telefonu. Goldgenie chce w ten sposób uczcić 23 rocznicę założenia firmy.

Zainteresowane osoby mogą zamawiać już telefony. Muszą się jednak liczyć, że wraz z zamówieniem będą musiały wpłacić połowę ceny telefonu.

Mogą Ci się również spodobać

Nie zostawiajmy dzieci samych w cyfrowym świecie

Najważniejsze, aby Ogólnopolska Sieć Edukacyjna nie stała się tylko kolejnym internetem do szkoły – ...

Wiemy, kiedy wystrzeli „Sniper”

CI Games ujawniło dziś datę premiery swojej najnowszej gry. Czy stanie się ona globalnym ...

Lotniczy koncern łowi w Polsce inżynierów

Airbus Helicopters, producent caracali odprawiony z kwitkiem przez ministra Macierewicza, nie wycofał się z ...

Wynaleziono materiał znacznie lżejszy i twardszy od tytanu. To rewolucja w lotnictwie

Na bazie niklu naukowcy stworzyli materiał, potocznie nazwany metalicznym drewnem. Ma niespotykane dotąd właściwości ...

Koniec najbardziej znanych targów komputerowych na świecie

Spółka Deutsche Messe AG poinformowała, że nie będzie już organizować targów CeBIT w Hanowerze. ...

To miała być rewolucja w płatnościach. Wielki falstart Facebooka

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp miał umożliwiać dokonywanie płatności. Jednak głośna premiera usługi WhatsApp ...