iPhone X w obudowie ze złota. Cena? Pół miliona złotych

Ruszyła przedsprzedaż najdroższej na świecie wersji iPhone X. Firma Goldgenie, która zajmuje się przeróbkami telefonów Apple przyjmuje już zamówienia na tegoroczny model w obudowie z czystego złota. Cena jest kolosalna, 100 tys. funtów, czyli około 480 tys. zł.

Telefony będą najnowszą wersją flagowego smartfona Apple i firmy nie powstrzymał przed uruchomieniem sprzedaży fakt, że firma z Cupertino dopiero w połowie września zaprezentuje nową linię aparatów. Goldgenie wierzy, że model iPhone X będzie nadal produkowany, według ich spekulacji pod nazwą iPhoneXs.

Nowa wersja luksusowego aparatu nazwana została więc iPhone Xs Billionaire Edition. Telefon jest zapakowany w eleganckie dębowe pudełko, ale wyposażenie dodatkowe jest standardowe – składa się na nie ładowarka i słuchawki.

Razem z telefonem firma Goldgenie przez 5 lat zapewnia nabywcy telefonu usługę concierge, czyli całodobową pomoc osobistego asystenta dostępnego na telefon i gotowego pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymyślnych problemów życia codziennego. Jak twierdzi firma, ma to pomóc właścicielowi telefonu poczuć się jak prawdziwy miliarder, choć ktoś, kogo będzie stać na telefon w tej cenie zapewne tak się już dawno czuje.

Wyprodukowane zostaną tylko 23 numerowane egzemplarze tej wersji telefonu. Goldgenie chce w ten sposób uczcić 23 rocznicę założenia firmy.

Zainteresowane osoby mogą zamawiać już telefony. Muszą się jednak liczyć, że wraz z zamówieniem będą musiały wpłacić połowę ceny telefonu.

Mogą Ci się również spodobać

Spór o leki na HIV. Facebook usunął kłamliwe reklamy

Zniknęły reklamy publikowane przez firmy prawnicze i zawierające nieprawdziwe informacje sugerujące szkodliwość leków na ...

NASA pokazuje prototyp elektrycznego samolotu

Amerykańska Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej pokazała w swym ośrodku w bazie lotniczej Edwards ...

List gończy za Łukaszenką. Hakerzy włamali się na stronę MSW

Prezydent Białorusi nie może mówić o dobrej passie. Tym razem hakerzy umieścili list gończy ...

Polska wizja osady na księżycu najlepsza

Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), przy współpracy z Airbus Foundation oraz firmą Autodesk, rozstrzygnęła międzynarodowy ...

Nowa aplikacja ma ukoić nerwy Polaków

Cyfrowe rozwiązania mental-fitness to hit ostatnich miesięcy – łagodzą nerwy i poprawiają sen. Wywodzący ...

Powstał smartfon, który walczy z nagością

Japończycy opracowali system sztucznej inteligencji, który ma rozpoznawać roznegliżowane osoby i blokować możliwość robienia ...