iPhone X w obudowie ze złota. Cena? Pół miliona złotych

Ruszyła przedsprzedaż najdroższej na świecie wersji iPhone X. Firma Goldgenie, która zajmuje się przeróbkami telefonów Apple przyjmuje już zamówienia na tegoroczny model w obudowie z czystego złota. Cena jest kolosalna, 100 tys. funtów, czyli około 480 tys. zł.

Telefony będą najnowszą wersją flagowego smartfona Apple i firmy nie powstrzymał przed uruchomieniem sprzedaży fakt, że firma z Cupertino dopiero w połowie września zaprezentuje nową linię aparatów. Goldgenie wierzy, że model iPhone X będzie nadal produkowany, według ich spekulacji pod nazwą iPhoneXs.

Nowa wersja luksusowego aparatu nazwana została więc iPhone Xs Billionaire Edition. Telefon jest zapakowany w eleganckie dębowe pudełko, ale wyposażenie dodatkowe jest standardowe – składa się na nie ładowarka i słuchawki.

Razem z telefonem firma Goldgenie przez 5 lat zapewnia nabywcy telefonu usługę concierge, czyli całodobową pomoc osobistego asystenta dostępnego na telefon i gotowego pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymyślnych problemów życia codziennego. Jak twierdzi firma, ma to pomóc właścicielowi telefonu poczuć się jak prawdziwy miliarder, choć ktoś, kogo będzie stać na telefon w tej cenie zapewne tak się już dawno czuje.

Wyprodukowane zostaną tylko 23 numerowane egzemplarze tej wersji telefonu. Goldgenie chce w ten sposób uczcić 23 rocznicę założenia firmy.

Zainteresowane osoby mogą zamawiać już telefony. Muszą się jednak liczyć, że wraz z zamówieniem będą musiały wpłacić połowę ceny telefonu.

Mogą Ci się również spodobać

Kłopoty WeWork. Kto szykuje odsiecz?

WeWork miał być kolejnym dużym debiutem giełdowym. Zamiast tego jest skandal, zawieszone IPO i ...

Republikanie przyduszają Facebooka

Senator Josh Hawley do Zuckerberga: jak zależy ci na użytkownikach, sprzedaj Instagrama i WhatsAppa! ...

Nowe trendy oczyszczania ścieków

Odkrycie mikroorganizmów comammox zmienia ponad stuletni paradygmat oczyszczania ścieków. Metody usuwania azotu ze ścieków ...

Chiny mszczą się za szefową Huawei. 13 zatrzymanych Kanadyjczyków

Już 13 obywateli Kanady zostało uwięzionych na terenie Chin od początku grudnia 2018 roku. ...

Nie wszyscy programiści będą zarabiać krocie. Kto będzie na topie?

Specjaliści IT, na czele z deweloperami, długo będą w czołówce poszukiwanych pracowników. Najlepiej opłacani ...

Startup pomaga sprzedawać najbardziej śmierdzący owoc świat

Singapurski startup DiMuto uruchomił platformę rozproszonej bazy danych (blockchain), która będzie śledzić eksport 4 ...