iPhone X w obudowie ze złota. Cena? Pół miliona złotych

Ruszyła przedsprzedaż najdroższej na świecie wersji iPhone X. Firma Goldgenie, która zajmuje się przeróbkami telefonów Apple przyjmuje już zamówienia na tegoroczny model w obudowie z czystego złota. Cena jest kolosalna, 100 tys. funtów, czyli około 480 tys. zł.

Telefony będą najnowszą wersją flagowego smartfona Apple i firmy nie powstrzymał przed uruchomieniem sprzedaży fakt, że firma z Cupertino dopiero w połowie września zaprezentuje nową linię aparatów. Goldgenie wierzy, że model iPhone X będzie nadal produkowany, według ich spekulacji pod nazwą iPhoneXs.

Nowa wersja luksusowego aparatu nazwana została więc iPhone Xs Billionaire Edition. Telefon jest zapakowany w eleganckie dębowe pudełko, ale wyposażenie dodatkowe jest standardowe – składa się na nie ładowarka i słuchawki.

Razem z telefonem firma Goldgenie przez 5 lat zapewnia nabywcy telefonu usługę concierge, czyli całodobową pomoc osobistego asystenta dostępnego na telefon i gotowego pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej wymyślnych problemów życia codziennego. Jak twierdzi firma, ma to pomóc właścicielowi telefonu poczuć się jak prawdziwy miliarder, choć ktoś, kogo będzie stać na telefon w tej cenie zapewne tak się już dawno czuje.

Wyprodukowane zostaną tylko 23 numerowane egzemplarze tej wersji telefonu. Goldgenie chce w ten sposób uczcić 23 rocznicę założenia firmy.

Zainteresowane osoby mogą zamawiać już telefony. Muszą się jednak liczyć, że wraz z zamówieniem będą musiały wpłacić połowę ceny telefonu.

Mogą Ci się również spodobać

Konsole i gry na gwiazdkę: Paragon z doładowaniem czy symulator farmera

Switch to jeden z najbardziej pożądanych gadżetów. W 2019 r. wskoczy na pozycję najlepiej ...

Dzieci przyklejone do smartfona

Światowa Organizacja Zdrowia chce uznać uzależnienie od gier za chorobę. Sami producenci zaczynają wprowadzać ...

Prezes YouTube to daleka krewna premiera Morawieckiego. Odwiedzi Warszawę w święto niepodległości

Susan Wojcicki, posiadająca polski paszport prezes serwisu YouTube, ma odwiedzić Warszawę na 100-rocznicę polskiej ...

Ma konto na Instagramie. Jej biznes wart jest ponad 1 mld dol.

Huda Kattan, znana influencerka, poinformowała, że chce wprowadzić na giełdę swoją firmę. Huda Beauty ...