„Top Speed” to produkcja, w którą dotychczas zagrało ponad 32 mln graczy z całego świata. Udostępnienie jej w sklepie Mi Game Center pozwoli sięgnąć po nią kolejnym fanom cyfrowej rozrywki.

Chiny to dla gier atrakcyjny kierunek – rynek ten charakteryzuje ogromna liczba użytkowników, zasobny portfel klienta, a także szeroka perspektywa rozwoju. Zgodnie z raportem Newzoo przez następne trzy lata rynek chiński ma osiągnąć niebagatelną wartość 50,7 mld dol. – Cieszy nas fakt debiutu „Top Speed” na nowym rynku. Z platformy Mi Game Center korzysta aż 200 mln osób w Chinach. To ogromna grupa graczy, do której wcześniej praktycznie nie mieliśmy dostępu – podkreśla Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull.

Studio pracuje już nad „Top Speed 2″, w którego również będą mogli zagrać użytkownicy sklepu Mi Game Center. „Top Speed” to jedna z dwóch najpopularniejszych gier wrocławskiej spółki, której akcje notowane są na głównym parkiecie GPW. Średnia kwota pojedynczej transakcji w grze w lipcu br. opiewała na 5,23 dol. – liczba ta dotyczy jedynie mikropłatności (in-app purchases) i nie uwzględnia zarobku z reklam.

Gra Top Speed jest też dostępna w sklepach Google Play i App Store na zasadach free to play (oznacza to, że grę można pobrać za darmo, jednak użytkownicy mogą dokonywać zakupów za pomocą mikropłatności, a dodatkowym źródłem przychodów są wyświetlane w grach reklamy).