Nadciągają „Hitman” i „Battlefield”. Premiery rozczarują?

W najbliższych dniach na rynku zadebiutują kolejne po – m.in. hitowych „Red Dead Redemption 2”, czy „FIFA 19” – wysokobudżetowe i długooczekiwane gry wideo. Ale, jak wskazują pierwsze recenzje, szału nie będzie.

Publikacja: 09.11.2018 12:09

Irlandzki aktor Sean Bean pojawi się w grze Hitman 2

Irlandzki aktor Sean Bean pojawi się w grze Hitman 2

Foto: Materiały prasowe

Chodzi o gry „Hitman 2” oraz „Battlefield V”. Oceny obu tytułów zaskakują, ale raczej „in minus”. Ten pierwszy ma premierę już we wtorek – ukaże się na konsolach Xbox One, PS4 oraz komputerach PC. Recenzenci, którzy mieli już okazję spróbować swoich sił w tej grze, wskazują m.in. na atrakcyjne misje. Punktacje w poszczególnych serwisach branżowych dla „Hitmana” nie są najgorsze. Noty w USgamer to 4,5/5, Xbox Achievements – 85 proc, czy GamesBeat – 91/100. W GamesRadar+  to tylko 3,5/5. Gorzej wypada „Battlefield” (premiera 20 listopada). Produkcja od DICE, należąca do grona najbardziej wyczekiwanych gier kwartału, w serwisie Gameblog zdobyła 80/100, zaś w CGMagazine – 80/100.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Gry & e-Sport
Już jest hitem w USA. CD Projekt pokazał zwiastun „Wiedźmina 4” z niezwykłą grafiką
Gry & e-Sport
Kiedy pojawi się czwarty Wiedźmin? CD Projekt odsłania kolejne karty
Gry & e-Sport
A jednak wojna… Kontrowersyjna gra o rosyjskiej inwazji na Polskę
Gry & e-Sport
Cios dla graczy. Popularny menadżer piłkarski nie zostanie wydany
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Materiał Promocyjny
Diablo Chairs i Jan Nowak rewolucjonizują rynek