CD Projekt odkrywa kolejne karty

Cyberpunk 2077 to najbardziej wyczekiwana gra na świecie
CD Projekt

„Cyberpunk” na Stadię zadebiutuje 19 listopada, równocześnie z pozostałymi wersjami gry na Xbox One, PC i PlayStation 4. Studio poinformowało też o rozpoczęciu przedsprzedaży za pośrednictwem Stadia Store.

Akcje CD Projektu w piątek przed południem zyskują ponad 2 proc. do 383 zł. Na rynek trafiły kolejne wieści dotyczące „Cyberpunka”. Wczoraj wieczorem odbył się czwarty odcinek wirtualnego Night City Wire. Studio przedstawiło  nowe szczegóły dotyczące gry, w tym wideo o pojazdach i stylach NightCity, a także materiały zza kulis, teaser i podsumowanie oficjalnego konkursu cosplayowego.

Spółka podała też informację na temat premiery na platformę Stadia  – ustalono ją na 19 listopada. Gra zadebiutuje zatem równolegle na wszystkich platformach sprzedażowych. Wersje na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której gra będzie mogła w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

CZYTAJ TAKŻE: CD Projekt ma certyfikację i rusza z produkcją płyt z „Cyberpunkiem”

– „Cyberpunk 2077” to największa i najbardziej ambitna gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania rozgrywki, wersja na Stadię pozwoli każdej osobie przenieść się na ulice Night City bez konieczności pobierania lub instalowania gry natychmiast po jej światowej premierze 19 listopada – podkreśla Michał Nowakowski, odpowiedzialny w CD Projekcie  za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej i wydawniczej.

Spółka poinformowała również, że każda osoba, która zakupi tytuł w Stadia Store, poza grą otrzyma zestaw cyfrowych dodatków: oryginalną muzykę z gry, mini artbook, podręcznik „Cyberpunk 2020”, komiks oraz zestaw tapet na komputery i urządzenia mobilne.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rząd chce chronić dane w chmurze przed… USA

Resort cyfryzacji chce zapobiec niekontrolowanemu dostępowi służb USA do danych polskich użytkowników gromadzonych na ...

Tencent Music wchodzi na giełdę

Spółka oferująca muzykę w streamingu sprzedała akcje po 13 dol. za walor. W efekcie ...

Francja i Niemcy blokują kryptowalutę Facebooka

Oba kraje postanowiły wspólnie zablokować Librę, czyli krypowalutę tworzoną przez Facebooka – podało ministerstwo ...

Koniec z piciem i seksem. Uber pozbędzie się niesfornych pasażerów

Amerykańska aplikacja łącząca pasażerów z kierowcami wprowadza nowe zasady. Teraz z przejazdu samochodem Ubera ...

AI wykryje oszustów na aplikacji randkowej. Kim są?

Naukowcom udało się opracować algorytm, który wyszukuje w aplikacjach randkowych oszustów. Sztuczna inteligencja (AI) ...

Polski live chat wspierany przez chatboty idzie w świat

Szczecińska spółka pozyskała ponad 4 mln zł od Inovo Venture Partners. To największa jak ...