CD Projekt odkrywa kolejne karty

CD Projekt znalazł się w nieciekawej sytuacji
CD Projekt

„Cyberpunk” na Stadię zadebiutuje 19 listopada, równocześnie z pozostałymi wersjami gry na Xbox One, PC i PlayStation 4. Studio poinformowało też o rozpoczęciu przedsprzedaży za pośrednictwem Stadia Store.

Akcje CD Projektu w piątek przed południem zyskują ponad 2 proc. do 383 zł. Na rynek trafiły kolejne wieści dotyczące „Cyberpunka”. Wczoraj wieczorem odbył się czwarty odcinek wirtualnego Night City Wire. Studio przedstawiło  nowe szczegóły dotyczące gry, w tym wideo o pojazdach i stylach NightCity, a także materiały zza kulis, teaser i podsumowanie oficjalnego konkursu cosplayowego.

Spółka podała też informację na temat premiery na platformę Stadia  – ustalono ją na 19 listopada. Gra zadebiutuje zatem równolegle na wszystkich platformach sprzedażowych. Wersje na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której gra będzie mogła w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

CZYTAJ TAKŻE: CD Projekt ma certyfikację i rusza z produkcją płyt z „Cyberpunkiem”

– „Cyberpunk 2077” to największa i najbardziej ambitna gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Dzięki wykorzystaniu technologii strumieniowania rozgrywki, wersja na Stadię pozwoli każdej osobie przenieść się na ulice Night City bez konieczności pobierania lub instalowania gry natychmiast po jej światowej premierze 19 listopada – podkreśla Michał Nowakowski, odpowiedzialny w CD Projekcie  za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej i wydawniczej.

Spółka poinformowała również, że każda osoba, która zakupi tytuł w Stadia Store, poza grą otrzyma zestaw cyfrowych dodatków: oryginalną muzykę z gry, mini artbook, podręcznik „Cyberpunk 2020”, komiks oraz zestaw tapet na komputery i urządzenia mobilne.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Roboty i AI walczą z koronawirusem

Sztuczna inteligencja BlueDot przewidziała epidemię w Chinach. Teraz inteligentne maszyny pomagają w „zabijaniu” wirusa. ...

Rusza sprzedaż samsungów ze składanym ekranem. Kiedy odpowie Huawei?

Samsung usiłuje nadgonić stracone miesiące, wprowadzając od piątku na rynek aparat ze składanym ekranem, ...

Porsche stworzyło statek kosmiczny dla „Gwiezdnych Wojen”

Lucasfilm zaangażował niemieckiego producenta luksusowych samochodów do pracy nad statkiem kosmicznym. Będzie można go ...

Pierwszy port lotniczy dla latających aut elektrycznych

Jeszcze w listopadzie tego roku niedaleko Coventry uruchomiony zostanie nietypowy port lotniczy. Obiekt będzie ...

Epidemia bije w serwisy randkowe. Tinder się nie poddaje

Tinder postanowił w czasie pandemii udostępnić całkiem za darmo opcję pozwalającą poszukiwać osób na ...

Wielka awaria Twittera

Od wczorajszego wieczora użytkownicy z całego świata skarżą się na problemy z Twitterem oraz ...