Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.07.2025 23:05 Publikacja: 07.09.2018 13:36
Foto: cyfrowa.rp.pl
Zastosowanie sztucznej inteligencji pomoże wygenerować światowej gospodarce od 3, 5 do 5, 8 bln dol. rocznie – szacuje firma McKinsey. Najmocniej zyskają handel, marketing, sprzedaż i produkcja.
Rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji coraz śmielej wkraczają do różnych branż. Stały się już nieodłączną częścią oprogramowania dla przedsiębiorców.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Spektakularna porażka – tak można opisać wynik eksperymentu firmy Anthropic, która zaprzęgła swoją sztuczną inte...
Amerykański superkomputer przeliczył bardzo szybko dane odnośnie zachowania reaktora jądrowego z kwantową dokład...
Sławosz Uznański-Wiśniewski został kolejnym Polakiem w historii, który poleciał w kosmos. 47 lat temu swój lot o...
Jednym z najmocniej zyskujących w ciągu ostatnich godzin „hasłem” wyszukiwanym w sieci w Polsce jest Gemini CLI....
Start rakiety Falcon 9 od rana przykuwał uwagę Polaków. W sieci ten temat zdominował ostatnie godziny. O co Pola...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas