Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.07.2025 06:33 Publikacja: 21.09.2010 16:13
[b]České Radiokomunikace[/b] (ČRa), spółka dysponująca największą w Czechach infrastrukturą radiodyfuzyjną i posiadająca prawie 4 proc. udziałów w operatorze [b]T-Mobile[/b] jest na sprzedaż – informuje dziennik „E15”. Według czeskiej gazety zmiana właściciela spółki przed końcem tego roku jest już przesądzona.
Informację o tym, że udziałowcy České Radiokomunikace wraz z gronem doradców wybiegają najlepszego kupca potwierdzić miało kilka niezależnych źródeł w bankach inwestycyjnych. W Polsce nabywcę na zbliżoną profiem spółkę – [b]TP Emitel[/b] – niebawem może zacząć szukać [b]Telekomunikacja Polska[/b].
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas