Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 09:21 Publikacja: 30.04.2010 00:00
Taką informację podał serwis GSMonLine. Według jego doniesień współpraca mogłaby się zacząć na początku maja br. Żadna z zainteresowanych stron nie chce potwierdzić tych informacji, ale również im nie zaprzecza. Gdyby doniesienie te okazały się precyzyjne, to w Polsce mogłaby się pojawić pierwsza sieć multidystrybucyjna sprzedająca usługi post-paid różnych operatorów w tych samych placówkach handlowych.
mPunkt, którego pakiet kontrolny 45 proc. w listopadzie ub.r. przejął Cyfrowy Polsat zmienia właśnie zasady współpracy z Polkomtelem: od jutro w około jednej trzeciej punktów handlowych będzie sprzedawała ofertę Cyfrowego Polsatu (i być może innych operatorów), a w pozostała część sieci usługi Plusa. Wprowadzenie do salonów z ofertą Cyfrowego Polsatu usług innych operatorów, to szansa na utrzymanie rentowności tych punktów po wycofaniu z ich oferty usług sieci Plus.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas