NFI Magna Polonia, właściciel Mediatela oraz Info-TV-FM, poinformował o zmianach w zarządzie. Z zasiadania weń zrezygnowali prezes Albert Kuźmicz oraz wiceprezes Jarosław Michalik. Stanowisko prezesa zarządu objął Jarosław Mikos, przed laty związany z Energis a potem GTS Energis.

W Energis pracował w latach 2000-2005, od 2002 r. pełniąc funkcję prezesa zarządu spółki. Po przejęciu tej firmy przez grupę GTS przez dwa lata zajmował się integracją obu przedsiębiorstw. Po odejściu z telekomu założył fundusz Gravitas Management, którego jedną z większych inwestycji było przejęcie Stolarki Wołomin. Restrukturyzacja spółki zakończyła się umiarkowanym sukcesem: zakład produkcyjny został przeniesiony do Lęborka, znaczna część nieruchomości zadłużonego przedsiębiorstwa sprzedana.

Pośród najważniejszych spółek NFI Magna Polonia Mediatel prowadzi na dużą skalę działalność na rynku terminacji hurtowej oraz obsługuje od strony hurtowej klientów Aster Biznes oraz Telekomunikacji Novum. Info-TV-FM ma ustabilizowaną pozycję na rynku radiodyfuzji oraz stara się rozwinąć działalność na rynku mobilnych multimediów (dysponuje lokalnymi częstotliwościami radiowymi w różnych miastach Polski).