Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 14.10.2025 12:13 Publikacja: 10.08.2011 15:34
Amerykański Apple doprowadził do wydania przez niemiecki sąd zakazu dystrybucji na terenie całej Unii Europejskiej tabletu Samsung Galaxy Tab 10,1. Apple uważa, że tablet narusza własność intelektualną oraz patenty firmy. To kolejna odsłona trwającego od wiosny sporu między obiema firmami. Apple oskarża Samsunga o kopiowanie rozwiązań Apple – od fizycznej konstrukcji urządzeń, przez interfejsy użytkownika, aż do sposobu zaprojektowania np. opakowań smartfonów i tabletów. Jak napisał brytyjski dziennik „Guardian”, decyzja doprowadziła do zajęcia setek tysięcy urządzeń Samsunga przez unijnych celników. Koreański producent zapowiedział natychmiastowe odwołanie się od decyzji niemieckiego sądu.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prawie 400 tys. numerów komórkowych przeniesiono z sieci do sieci w Polsce w trzecim kwartale 2025 r. Oto jak wy...
W naborze na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nie brakowało chętnych. Mogło wpłynąć nawet ki...
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas