Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.07.2025 00:03 Publikacja: 14.09.2011 16:34
Utworzona przez Polska Telefonię Cyfrową i PTK Centertel wspólna spółka NetWorkS! we wrześniu zaczęła swą działalność. – Na razie zespoły wydzielone z naszych dwóch firm docierają się – powiedział Tomasz Gerszberg, dyrektor departamentu sieci w PTC.
Obecnie trwa też przetarg na dostawę sprzętu sieciowego dla spółki, który ma być rozstrzygnięty do końca października. – Wszystko jest jeszcze otwarte. Nie mamy żadnych preferencji – powiedział Tomasz Gerszberg. Nie zaprzeczył jednak, że duże szanse na zwycięstwo mają chińskie spółki ZTE czy Huawei. – Ostatnio byliśmy w Chinach i sprawdzaliśmy tam jak działa ich sprzęt. Nie mieliśmy żadnych zarzutów – powiedział Gerszberg.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas