Aktualizacja: 13.05.2025 01:53 Publikacja: 29.11.2011 19:20
Połowa gospodarstw domowych w Unii Europejskiej jest w zasięgu usług internetowych o prędkościach od 10 do 150 Mb/s oferowanych przez operatorów kablowych – wynika z raportu „Broadband on Demand”, przygotowanego przez firmę Solon Management Consulting, który prezentował podczas VIII Forum Usług Szerokopasmowych Chris Hutchins, dyrektor ds. public policy w Liberty Global, będącej m.in. właścicielem UPC Polska.
Solon prognozuje, że do roku 2013 ponad połowa (51 proc.) gospodarstw domowych w UE będzie w zasięgu Internetu do 30 Mb/s, a w 2020 r. – 55 proc. gospodarstw domowych będzie mogło korzystać z Internetu o prędkości co najmniej 30 Mb/s.
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
W ubiegłym roku między sieciami mobilnymi Polacy przenieśli 1,51 mln numerów. To prawie o 50 tys. więcej niż w 2...
Play, czyli najpopularniejszy operator komórkowy, w ostatnich latach dynamicznie rozwija się w obszarze usług in...
Eksperci wskazują, że kończy się era głosu i jesteśmy w erze klikania i streamingu. To stawia także przed sektor...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas