Manta Multimedia łódzki producent elektroniki, zaskoczył nową ofertą darmowego,  dostępu do internetu. Wystarczy kupić jego tablet.

W pierwszej połowie roku dostępna będzie usługa  Manta Mobile. Po zakupieniu karty SIM, każdy odbiorca  otrzyma bezterminowy, darmowy dostęp do internetu. Nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty. Szybkość internetu ma wynieść 3,6 Mb/s. Możliwe będą również rozmowy telefoniczne – konto rozmów będzie można doładowywać na zasadzie prepaid. Usługa Manta Mobile, zostanie wdrożona we współpracy z operatorem sieci Plus. Usługa Manta Mobile ma być dołączana za darmo do wszystkich nowych tabletów Manty wyposażonych w modem 3G.

– W Polsce już nie raz prezentowano plany wprowadzenia internetu „pod strzechy”. Pojawiały się różne koncepcje, jednak zawsze kończyło się to na pobożnych życzeniach ich twórców.- mówi Bogdan Wiciński, prezes zarządu Manta Multimedia.

– Wszyscy są zgodni co do tego, że brak dostępu do internetu w dzisiejszych czasach oznacza swego rodzaju banicję poza ramy nowoczesnego społeczeństwa. Postanowiliśmy jako pierwsi w Polsce podjąć na poważnie próbę rozwiązania tego problemu podchodząc do niego z biznesowego punktu widzenia. Tak powstała koncepcja taniego tabletu w cenie od 500-1000 zł z darmowym dostępem do internetu. To zestaw, na który będzie stać każdego Polaka! – zapewnia Wiciński.

Ponadto Manta planuje wejść an rynek smartfonów , które tak jak tablety mają być równie atrakcyjne cenowo – będą kosztować poniżej 500 zł.