Pakiet MIX obejmuje 40 kanałów nadawanych w HD oraz dekoder na własność (5800S za 99 zł lub 5800SX za 199 zł). – Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc. Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty – mówi Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki. Jak podaje nc+ po aktywacji karty dekodującej klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i kanałów premium z rodziny Canal+.

Po miesiącu użytkownik pakietu MIX może wybrać jeden ze standardowych pakietów nc+. Musi też wybrać wtedy jedną z dwóch opcji długości trwania umowy. Pierwsza podpisywana jest na czas nieokreślony i umożliwia rozwiązanie umowy z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. Druga zakłada zawarcie umowy na 12 miesięcy (ale w zamian za to wybrany pakiet jest o 10 zł miesięcznie tańszy).

Jak podawał niedawno TVN, jeden ze współwłaścicieli nc+, na koniec I półrocza nc+ miała 2,3 mln klientów. To o ok. 200 tys. mniej niż wynosiła zsumowana liczba klientów platform „n” i Cyfra+ przed fuzją („n” miało ich wtedy ok. 1 mln, Cyfra+ – 1,55 mln, ale to liczba nieuaktualniana przez firmę od kilku lat, nie wiadomo czy w międzyczasie nie była niższa).