Multimedia Polska ogłosiły dziś, że rozpoczynają sprzedaż telefonii komórkowej w modelu MVNO (na sieci Polkomtela) i tym samym portfolio usług kablówki poszerza się o kolejny produkt.

Operator wprowadził też nową ofertę obejmującą m.in. jeden abonament i wspólny pakiet minut dla telefonii stacjonarnej i komórkowej. Zgodnie z nią, abonent będzie mógł wybrać do 3 kart SIM i wykorzystywać limit połączeń z maksymalnie czterech aparatów (jednego stacjonarnego i trzech komórkowych). Liczba wykorzystywanych kart SIM nie wpłynie na wysokość abonamentu.

Dla klientów korzystających zarówno z telefonii stacjonarnej jak i komórkowej Multimedia Polska przygotowały dwa plany taryfowe: Mobilny 120 (abonament 29 zł) i Mobilny 300 (abonament 39 zł), w ramach których klient będzie miał do dyspozycji odpowiednio 120 lub 300 minut na połączenia stacjonarne i komórkowe.

Operator przygotował również dwa plany taryfowe obejmujące wyłącznie telefonię komórkową: multiMOBILE Start 40 (abonament 8,99 zł) i multiMOBILE Start 80 (abonament 14,99 zł), w ramach których abonenci otrzymują pakiet odpowiednio 40 oraz 80 minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych. W abonamentach tych średnia cena połączenia to w związku z tym 22 gr. i 18,7 gr.