Nowy szef departamentu częstotliwości w UKE z armii

Publikacja: 03.09.2018 11:25

Departament częstotliwości działający w ramach Urzędu Komunikacji Elektronicznej od 1 września ma nowego szefa. Został nim Paweł Krzymiński, który od 1 lutego br. był zastępcą dyrektora przemianowanego potem departamentu zarządzania częstotliwościami.

Krzymiński to od lat związany z polską armią absolwent Wojskowej Akademii Technicznej (WAT). Na tej warszawskiej uczelni wyższej ukończył wydział elektroniki, na którym studiował rozpoznanie i przeciwdziałanie radiowe. Ma za sobą także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych – Międzynarodowej Szkole Menadżerów oraz kursy zarządzania częstotliwościami w Szkole Łączności NATO w Latinie we Włoszech.

99zł za rok.
Bądź na bieżąco! Czytaj ile chcesz!

Kto zostanie nowym prezydentem? Kto zostanie nowym papieżem? Co się dzieje w USA? Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata!
Telekomunikacja
Na Księżycu powstanie sieć komórkowa. Technologię przygotowała Nokia
Materiał Promocyjny
W zasięgu bezpiecznej przyszłości
Telekomunikacja
Do kogo przenosili się klienci sieci komórkowych w 2024 r.? Ten operator rozbił bank
Materiał Promocyjny
W domu i poza domem szybki internet i telewizja z Play
Materiał Promocyjny
Cyfrowe rozwiązania dla budownictwa
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku