Reklama

Aero2: start sieci LTE TDD na początku 2011 r.

Publikacja: 18.11.2010 18:10

Chiński [b]Huawei[/b] wybuduje dla [b]Aero2[/b] sieć [b]LTE[/b] działającą w paśmie [b]TDD[/b] (Time Division Duplex). Firmy podpisały kontrakt w tej sprawie. Sieć ma zacząć działać na początku 2011 r. – doniósł serwis cellular-news.com. Wartość kontraktu nie została ujawniona.

– Jesteśmy pewni że wykorzystanie platformy Huawei LTE TDD i FDD przyczyni się do sukcesu Aero2 na rynku mobilnego broadbandu – stwierdził [b]Ying Weinin[/b], szef działu LTE Network w Huawei. – Ten kontrakt udowadnia że technologia LTE TDD jest już dojrzała, stabilna i gotowa na wdrożenia dużej skali – dodał.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama