To jedno z pytań, na jakie postarają się odpowiedzieć prelegenci i uczestnicy konferencji Telecom Trends 2011 organizowanej w przyszłym tygodniu przez właściciela Rzeczpospolitej i rpkom.pl – wydawnictwo Presspublica.

Chcemy rozmawiać m.in. o inicjatywach centralnych na rynku telekomunikacyjnym, najnowszych, najpopularniejszych i najmodniejszych usługach teleinformatycznych dla biznesu, jak również ocenić ich percepcję w oczach tego segmentu rynku.

Ideą cyklu konferencji Telecom Trends jest kojarzenie środowiska telekomunikacyjnego ze środowiskiem największych klientów z segmentu korporacji i jednostek administracji centralnej. Z tego powodu wystosowujemy zaproszenie i spodziewamy się uczestnictwa w konferencji zarówno przedstawicieli operatorów, jak również szefów działów telco i IT dużych przedsiębiorstw, ministerstw, agencji rządowych itp. Spodziewamy się ok. 150 gości.

Zapraszamy w przyszłym tygodniu, 23 listopada do warszawskiego hotelu Sheraton.

rpkom.pl jest partnerem medialnym konferencji Telecom Trends 2011. Usługi telekomunikacyjne dla korporacji i administracji publicznej