Huawei i Microsoft dla Czarnego Lądu. Azjatycki producent smartfonów i amerykański dostawca systemów operacyjnych wprowadziły na rynek model Huawei 4Africa. Działające na systemie Windows Phone trafi do sprzedaży w tym miesiącu w RPA, Nigerii, Kenii, WKS, Maroku, Egipcie i Angoli.

Rafał Tondys jest osobą odpowiedzialną w polskim oddziale Microsoftu za kontakt z operatorami (Operator Channels Lead). Wcześniej zajmował stanowisko Windows Phone Portfolio Managera. Od stycznia to miejsce zajmuje Tomasz Osipiak.

Operator telefonii VoIP, FreecoNet zaprezentował nowy logotyp, mający zwiastować zmiany w obsłudze klienta i strategii firmy. Należący do notowanego na NewConnect AitonaCaldwella VoIP ma być przejrzystym i prostym w konfiguracji produktem umożliwiającym mobilną komunikację.

7 lutego Polkomtel operator sieci Plus przedstawi nową, „szokującą” ofertę. Najpewniej będzie to odpowiedź na zaprezentowane niedawno przez P4 oferty „szyte na miarę”. Zaproszenie dla dziennikarzy ma tytuł „OMG”, zapewne skrót od angielskiego „Oh My God”.

Play zachęca małe i średnie firmy do skorzystania z nowych ofert Play dla Firm. Nielimitowane rozmowy z numerami w sieci P4 oraz z numerami stacjonarnymi we wszystkich abonamentach oraz najniższa kwota zobowiązania w wysokości 12,50 złotych to najważniejsze zmiany w stosunku do poprzednich propozycji dla przedsiębiorców.