Reklama

Orange Polska wchłonie Orange Customer Care i TP Invest

Publikacja: 24.05.2016 18:18

Orange Polska poinformował dziś, że połączy się ze spółkami zależnymi Orange Customer Service oraz TP Invest. Obie firmy należą w 100 proc. do telekomu i zostaną wchłonięte przezeń, poprzez przeniesienie majątku.

OCS to firma wydzielona wcześniej ze struktur telekomu, zatrudniająca pracowników odpowiedzialnych za obsługę klientów. Istnieje od  października 2010 r. i – jak czytamy na stronie internetowej telekomu, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Nie jest wykluczone, że liczba ta jest już nieaktualna. W grudniu ub.r. przyjęto program dobrowolnych odejść, w ramach których z OCS w latach 2016-2017 odejść ma 500 osób.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Telekomunikacja
Które sieci komórkowe wybierali Polacy? Zwycięzców jest dwóch
Telekomunikacja
Duże zainteresowanie naborem na nadzorcę rynku telekomunikacyjnego. Kto wystartował?
Telekomunikacja
Oto, które sieci komórkowe wybierają polscy użytkownicy. I od kogo uciekają
Telekomunikacja
Brytyjski gigant finansowy wchodzi do Polski z siecią komórkową. Cenowy atak
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Telekomunikacja
Biznes oczekuje ujednolicenia przepisów w krajach UE
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama