Od 1 lipca wchodzi w życie druga w tym roku obniżka stawek MTR. Sieć telefonii intrenetowej muff przygotowuje się w związku z tym do wprowadzenia  nowej oferty.

Robert Sababady, szef projektu muff.pl przekonuje, że w odróżnieniu od polskich operatorów GSM, którzy grają na zwłokę składając w UKE kolejne prośby o zmianę treści umów pierwotnych, niższe MTR-y to szansa dla alternatywnych dostawców usług głosowych, np. operatorów telefonii internetowej.

– Mniejsi operatorzy zawsze sprzyjali działaniom mającym na celu poszerzenie pola walki pomiędzy konkurencją. Właśnie dlatego zmiany UKE przyjęliśmy bez mrugnięcia okiem i natychmiast wykorzystaliśmy je do poprawy oferty dla odbiorcy końcowego. Dzięki temu, od 1 sierpnia koszt połączeń krajowych będzie wynosił w muff: 6 gr/min na numery stacjonarne oraz 15 gr/min na komórki – mówi Robert Sababady.

Ponadto muff przygotował dla swoich klientów specjalną promocję na lipiec. Wszystkie połączenia na telefony komórkowe (do sieci Play, Orange, T-Mobile, Plus) będą dostępne już za 8 gr. za minutę,  natomiast na stacjonarne – 3 gr za minutę.