Zrzeszenie ISP iNET Group ogłosiło konkurs na prezesa zarządu spółki, jaką jest od strony formalnej. Jeszcze na początku tego roku iNET Group zapowiadało taki krok, którego celem ma być profesjonalizacja działań grupy.

– Plany są takie, aby spółką kierowała jedna osoba czyli prezes zarządu z prokurentem. Osoba ta nie może być związana kapitałowo z iNET Group. Szukamy menedżera, który zna realia rynku telekomunikacyjnego i  będzie w stanie skutecznie realizować aktualne, jak i przyszłe cele spółki. Priorytetem od początku powstania iNET Group jest konsolidacja firm ISP. Nowa strategia i nowy zarząd mają przyspieszyć ten proces i wzmocnić pozycję spółki jako grupy operatorów – mówi Grzegorz Maszczyk, jeden z założycieli i aktualnych członków zarządu spółki. Wraz z kolegami ustąpi z zarządu i prawdopodobnie zgłosi swoją kandydaturę do rady nadzorczej spółki.

Nowy zarząd ma zdynamizować wspólne projekty grupy m.in. system hurtowych zakupów, wspólnych inwestycji i ofertowania w przetargach, promocji i upowszechnienia marki iNET, jako brandu dla usług dostępowych udziałowców spółki.