Sieć kablowa zaprezentuje jutro oficjalnie swój nowy serwis internetowy z ofertą telewizyjną dostępny w publicznej sieci. Nowa witryna już działa pod adresem www.mmtv.pl. Skierowana jest – selektywnie – zarówno do abonentów operatora, jak i do wszystkich internautów korzystających z innych ISP.

Serwis zawiera katalog filmów dostępnych za jednorazową opłatą na życzenie, podobnie, jak w wielu innych wypożyczalniach internetowych. Nowum jest możliwość streamingu liniowych kanałów telewizyjnych. Dzisiaj serwis Multimediów zawiera zarówno ogólnodostępne TVP1 i TVP2, jak również dostępne tylko na płatnych platformach Filmbox, Universal Channel, czy Discovery. Te kanały jednak dostępne są tylko dla abonentów usług telekomunikacyjnych Multimediów. Operator zachęca użytkowników serwisu do „zlinkowania” konta w serwisie z kontem abonenckim w systemie bilingowym operatora. Dzięki temu opłaty za usługi dostępne na mmtv.pl doliczane są do rachunków za usługi telekomunikacyjne.

Nowy serwis umożliwi operatorowi zaadresowanie swoich usług dla tych abonentów, którzy nie korzystają z cyfrowej platformy TV, lub w ogóle nie abonują usług telewizyjnych.