Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 00:02 Publikacja: 09.11.2010 16:26
30 mln euro, czyli około 123 mln zł kary nałożył [b]Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów[/b] na [b]Polską Telefonię Cyfrową[/b].
Według urzędu powodem jest utrudnianie postępowania sprawdzającego, czy na rynku telewizji mobilnej w Polsce doszło do zmowy operatorów. UOKiK podejrzewa o nią czterech największych graczy: oprócz Ery, są to jeszcze [b]Orange (Centertel)[/b], [b]Plus (Polkomtel)[/b] oraz [b]Play (P4)[/b].
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazał najnowsze dane o przenoszeniu numerów telefonicznych w Polsce. Zwycięzc...
Tradycyjni operatorzy komórkowi mogą się niepokoić – brytyjski fintech, znany z wielowalutowych kart płatniczych...
Podczas Digital Summit 2025 – kulminacyjnego wydarzenia polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej – mowa b...
Pod koniec lutego rozpocznie się druga misja na Księżyc prywatnej firmy Intuitive Machines. Plan zakłada zbadani...
Infrastruktura telekomunikacyjna to coś, o czym nie myślimy na co dzień. Zwykle o jej istnieniu przypominamy sob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas