Netia rozszerza swą ofertę dla biznesu o Netia Office Anywhere (NOA), usługę zintegrowanej komunikacji opartą na rozwiązaniu Microsoft Lync. Dzięki niej klienci operatora będą mogli korzystać ze zintegrowanego z telefonią IP komunikatora biznesowego Lync.

W ofercie NOA dostępne też są rozwiązania umożliwiające pracę grupową (Microsoft SharePoint), prowadzenie wideokonferencji czy prezentacje online.

– Netia jest pierwszą firmą w Europie, która w pełni zintegrował Lynca z telefonia IP. Rozwiązanie to można stosować zarówno w biurze, jak i w domu i umożliwia wprowadzenie zmian na jednym dokumencie z rożnych miejsc  – mówi Mirosław Suszek z Netii.

– Ceny tej usługi będziemy negocjować indywidualnie z poszczególnymi klientami. Jednak celem NOA jest przede wszystkim uatrakcyjnienie naszej oferty telefonicznej i internetowej. Powinna ona nam pomóc zrealizować tegoroczne cele sprzedażowe w zakresie Internetu i telefonii – mówi Renata Filipek- Baryłowska, dyrektor komercyjny pionu klientów biznesowych w Netii.

Usługa NOA oferowana jest przez Netię we współpracy z firmą Neostratus.